Як підвищити рівень сигналу. Як збільшити рівень сигналу wi-fi.

Певна категорія користувачів незадоволена якістю сигналу власної бездротової точки доступу. Цю проблему можна вирішити, не вдаючись до купівлі дорогої апаратури.
Вам знадобиться
  • - телевізійна антена;
  • - металевий дріт.
Інструкція
1
Для початку спробуйте просто перемістити ваш Wi-Fi маршрутизатор. Багато встановлюють дане устаткування у важкодоступних місцях, наприклад на системному блоці комп'ютера або на підвіконні.
2
Якщо вам необхідно посилити якість сигналу в певній кімнаті, то перемістіть в неї Wi-Fi маршрутизатор. На жаль, даний метод не вирішує проблему поганого рівня сигналу відразу в декількох приміщеннях.
3
Для глобального збільшення радіусу сигналу Wi-Fi точки доступу використовуйте кілька пристосувань. По-перше, спробуйте придбати додаткову антену. Багато Wi-Fi маршрутизатори мають одну або дві стандартні антени. Придбайте антену більшого розміру і підключіть її до пристрою.
4
Якщо можливість здійснення даної процедури відсутній, то підсильте існуючі антени. Вимкніть Wi-Fi маршрутизатор і відкрутіть антену (якщо вона знімається). Зніміть частина ізоляції з верхнього кінця антени.
5
Знайдіть невикористовувану кімнатну телевізійну антену. Її розміри і форма не грають особливої ролі. З'єднайте між собою металевим дротом обидві антени. Зберіть маршрутизатор і увімкніть його.
6
Якщо ж ви не знайшли кімнатну антену, але у вас є стаціонарний комп'ютер, то можете прикріпити дріт, що йде від маршрутізаторной антени до системного блоку комп'ютера. У тому випадку, якщо ви боїтеся коротких замикань або будь-яких інших пошкоджень антени, то зніміть кришку системного блоку. А до неї, в свою чергу, приєднаєте дріт.
Зверніть увагу
Врахуйте один важливий момент: Wi-Fi сигнал може глушиться іншими подібними точками доступу, а також підсилювачами телевізійних антен та іншої побутової технікою. Не розташовує маршрутизатор в поблизу домашніх побутових приладів, особливо телевізорів, музичних центрів і колонок.
Корисна порада
Якщо у вас немає непотрібної телевізійної антени, то ви можете використовувати металеву гардину.