Як знімати веб-камерою в ноутбуці. Як включити вебку на ноут.

Комп'ютерні виробники продовжують удосконалювати свій товар. Тепер веб-камери на ноутбуках фіксують чітке зображення завдяки підвищенню кількості пікселів, а вбудований спалах дозволяє зробити хорошу фотографію навіть при слабкому освітленні.
Вам знадобиться
  • - Life Frame;
  • - Crystal Eye;
  • - OrbiCam;
  • - Lenovo Easy Camera Driver або їх аналог (в залежності від виробника).
Інструкція
1
Увімкніть програму, керуючу веб-камерою. За замовчуванням її ярлик знаходиться на робочому столі, клацніть по ньому двічі лівою кнопкою миші. Ви можете скористатися керуванням на клавіатурі, натиснувши «Fn» та значок фотоапарата. Ваша веб-камера активується, і біля її об'єктива загориться зелена лампочка. На екрані програми ви побачите себе в реальному часі.
2
Вибирайте функцію, яку хочете задіяти. Натисніть на значок фотоапарата, щоб вибрати фотозйомку. Натискайте кнопку «Play» або відповідний їй трикутник.
3
Робіть веселі фотографії, підставляючи рамки до зображення. Натисніть на значок «Рамка», що знаходиться на панелі управління веб-камерою і виберіть сподобався малюнок, натиснувши на нього лівою кнопкою миші.
4
На панелі завдань ви можете налаштувати роботу камери, виходячи зі своїх переваг: портретна або панорамна знімання, активація або відключення спалаху, вибір світлофільтру, таймер і безперервна зйомка, дозвіл фотографії та формат її збереження. Якщо ви робите пам'ятне фото, налаштуйте дату і час: вони фіксуватимуться на кожній новій фотографії.
5
Натиснувши на значок відеокамери, ви можете знімати відеоролики за допомогою свого ноутбука. В налаштуваннях ви можете включити або виключити звук запису і подальшого зображення. Налаштування панелі завдань для фото діють і для вашої відеозапису. Ви можете поміняти їх, натискаючи на ті ж кнопки.
6
Подивіться, якою буде якість при включенні і виключенні світла в кімнаті. Встановіть кришку ноутбука в оптимальний кут нахилу. Виберіть, в який бік повернути ноутбук, і яка частина кімнати буде відображатися на фото або відео. Натисніть кнопку «Play» і почніть зйомку.
7
Якщо ви хочете спілкуватися з друзями за допомогою веб-камери, включите відповідну програму - Skype, Mailагент, ICQ, - а програма, в свою чергу, активує веб-камеру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IwCWmluPzq4