Як вивести плями з замшевого взуття. Як прибрати плями із замші.

Замшеве взуття виглядає дуже багато і красиво. Однак у неї є один недолік - вона вимагає ретельного догляду. Якщо ви в процесі носіння замшевого взуття поставили на неї жирну пляму, то вам доведеться докласти чимало сил, щоб це пляма вивести.
Інструкція
1
Для початку візьміть вашу взуття і ретельно її очистіть від бруду і пилу. Для цього в досить теплою, але не гарячою воді розчиніть трохи мила і нашатирю. Після цього візьміть м'яку ганчірочку і акуратно помийте вашу взуття.
2
Дайте взуття взуття добре просохнути. Потім трохи потримайте її над парою. Відполіруйте її м'якою ганчіркою або ж спеціальною щіткою для замшевих виробів.
3
Після цього візьміть звичайний тальк, який продається в будь-якій аптеці. Рясно засипте їм жирну пляму на вашій замшевого взуття. Залиште її так на три-чотири години. Тальк повинен увібрати весь жир, який присутній на замші. Після закінчення часу просто струсіть тальк і почистіть замшу спеціальною щіткою.
4
Якщо вищеописаний спосіб вам з якої-небудь причини не підійшов, спробуйте скористатися іншим. Для очищення замші можна використовувати також бензин. Для цього намочіть м'яку чисту ганчірку бензином. Потріть нею ваше масну пляму на взуття. Після цього відразу протріть це ж місце вологою ганчірочкою для очищення вже бензину.
5
Є ще один досить поширений і ефективний спосіб виведення плям з замші. Для цього просто візьміть теплу мильну воду і додайте в неї сорок відсотків від обсягу рідини нашатирного спирту. Отриманим розчином помийте місце, де знаходиться жирну пляму. Після того як ви просушіть і відполіруєте виріб, пляма у вас зникне.
Корисна порада
Після того як замшеве взуття буде очищена, держите її в постійній чистоті. Намагайтеся її більше не забруднювати.