Як зробити дитину щасливою.

Якщо з кожним новим поколінням життя дітей стає краще, значить, з усіх коли-небудь жили дітей сучасні діти найщасливіші. Але факти цього не підтверджують. Саме тому питання як зробити дитини щасливим, як і колись актуальне. Думати про це простіше, коли дитина мала. Дорослішаючи, він сам формує свої поняття про щастя. Чи можна зробити дитини щасливим, якщо він вже не немовля?
Інструкція
1
Стати друзями своїй дитині. Один з головних способів домогтися цього, виділяти час для чесного і відвертого спілкування. Для батьків це означає жертвувати чимось, відгукуючись на потребу дитини в разговоре.Еслі людина нехтує правильним харчуванням, подяки від шлунка він не отримає. Чи будуть пояснення про брак часу на їжу звучати як шанобливе виправдання? Навряд чи. Так само і з правильним спілкуванням. Коли дитина стане замкнутим і відчуженим, чи зможете ви виправдати втрачені можливості? Дитині потрібно бути впевненим у тому, що, якщо буде потрібно, батьки завжди будуть поруч, як надійні друзі. Тому будьте доступними і понімающімі.Пусть дитина бачить, що вам приємно з ним спілкуватися, тоді це наповнить щастям і його, і вас.
2
Навчайте дитини послідовно і регулярно. Прищеплювати дитині позитивний і вдячний склад розуму. Навчившись цінувати, дитина буде застрахований від роз'їдають щастя якостей, таких як заздрість і жадность.Кроме того потрібно виховувати в дитині волю і характер. Щаслива дитина не потрапить в залежність від оцінок більшості. У нього будуть свої цінності і переконання. Його цілі і вміння їх досягати принесуть глибоке удовлетвореніе.Не применшувати цінності батьківської ради. Якщо він був необхідний, коли діти вчилися зав'язувати шнурки, то він особливо важливий у підліткові роки - коли підлітки вже замислюються про своє счастье.Еслі немає ради, то дитина може стати в будинку чужим. А це вже точно не зробить його щасливим.
3
Розважайтеся разом. Щастя, як відомо, це внутрішнє відчуття глибокого задоволення. А особливе щастя діти відчувають, коли радіють і сміються. Плануючи розваги, вибирайте не просто благотворні види відпочинку, а намагайтеся, щоб дитина бачила і вашу радость.Вспомніте своє дитинство. Що ощасливлює вас? Одна жінка сказала, що в їх сім'ї всі любили разом кататися на велосипедах. А один чоловік, згадуючи своє дитинство, розповів, як разом з батьком читав оповідання «Фантазери». Сміх від душі в той вечір запам'ятався йому на багато годи.Согласно недавнім дослідженням з'ясувалося: підлітки в три рази частіше, ніж їхні батьки, скаржаться на те, що батьки і діти недостатньо часу проводять разом. Вони потребують вас більше, ніж вам здається.
4
завіряти у коханні. Мало що може викликати у дітей більше розчарування, ніж відчуття, що тато чи мама не любить їх. А згідно газеті «Торонто стар» було проведено цікаве дослідження, в ході якого прийшли до висновку, що рівень гормонів стресу піднімається в рази у тих дітей, яких не обіймають, чи не пестять і не гладят.Ви думаєте відчуття непотрібності зробить дитини щасливим? Батькам важливо вести себе так, щоб їхні діти не сумнівалися в сталості батьківської любові. Постійне усвідомлення того що її необхідно заслужити або що вона зникне в будь-який момент, якщо дитина зробить щось не так, зробить його швидше нещасним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3knOLtLMxtw
Зверніть увагу
Уникайте натяків на те, що щастя пов'язане з матеріальним достатком. Обсипаючи дитини дорогими іграшками, можна «підлити масло» у вогонь дитячого егоїзму.
Корисна порада
Найчастіше цікавтеся думками і почуттями дитини. Тактовно і у відповідний час користуйтеся питаннями по точці зору.