Як видалити зайве волосся назавжди.

Існує не так вже багато способів, за допомогою яких назавжди можна видалити небажані волосся з тіла. Гоління, видалення воском, депіляція, на жаль, дають ефект лише на час.
Інструкція
1
Для того щоб позбутися небажаного волосся назавжди, вам варто звернутися в салон краси. Там вам запропонують на вибір один з новітніх і вельми дорогих методів. Це або електроліз, або лазерна епіляція.
2
Оберіть електроліз. Він заслужено вважається самим ефективним і надійним способом видалення волосся. Суть процедури полягає в тому, що до волосяного фолікула вводиться голка з дротом. Після чого по ньому пускається електричний струм, який спалює корінь волоса. Вигоріла фолікула вже ніколи не буде виробляти нові волоски. Ця процедура підходить абсолютно кожній жінці і не залежить від кольору і структури шкіри і волосся. Небажану рослинність можна ліквідувати майже на будь-якій частині тіла. Її використовують навіть там, де неприйнятно лазерне видалення, наприклад, навколо брів. Проте варто зауважити, що проведення електролізу займає досить тривалий проміжок часу. Адже впливу струму повинен піддатися кожен фолікул.
3
Незважаючи на те, що електроліз вважається найбезпечнішим методом, він може викликати деякі ускладнення: припухлості, почервоніння. Тому звертайтеся тільки до професіоналів в встигли зарекомендувати себе з позитивного боку салони краси. В іншому випадку ви ризикуєте отримати інфекцію, що викликає утворення рубців і зміна кольору шкіри.
4
Якщо ви хочете, щоб процедура видалення волосся займала не настільки багато часу, то віддайте перевагу лазерної епіляції. Суть її полягає в тому, що інтенсивні світлові імпульси фахівець направляє в зону росту небажаного волосся. В результаті цього зростає температура фолікул, вони знищуються, а волосся відпадають. Процедуру проводять у 2 етапи. За один раз видаляється лише та частина волосся, яка знаходиться у фазі активного зростання, а це приблизно 80%. Решта з'являться на тілі через деякий час. Їх також потрібно буде видалити. Врахуйте, що лазерна епіляція досить шкідлива. Вона часто викликає у пацієнток припухлість і почервоніння після процедури. У деяких навіть виникають рубці, пухирі, змінюється колір і структура шкіри.
Корисна порада
Якщо у вас занадто товсті, жорсткі і темне волосся, то в цьому випадку розгляньте лазерне видалення волосся. У всіх же інших випадках вдавайтеся тільки до електролізу.