Як зварити компот.

Компот прекрасно втамовує спрагу влітку і насичує нас вітамінами взимку. Для приготування цього відвару з фруктів або ягід потрібні крім них лише цукор і вода. Варити компот можна з будь-яких складових, комбінувати їх між собою, використовувати не тільки свіжі фрукти або ягоди, а й сухофрукти.

Вам знадобиться

500 гр будь-яких ягід або фруктів за бажанням, 2-3 склянки води, 3-4 склянки цукру.

Інструкція
1

Якщо ви готуєте компот зі свіжих ягід або фруктів, їх треба промити. Великі плоди (яблука, груші, персики) треба порізати, очистити від кісточок. На більш дрібних (сливах, абрикосах) - зробити надрізи.

У каструлю налийте воду, додайте цукровий пісок, підготовлені фрукти або ягоди. Все перемішайте, доведіть до кипіння, охолодіть.

2

Якщо ви зібралися готувати компот із заморожених ягід або фруктів, їх не потрібно варити. Вийміть швидкозаморожені фрукти або ягоди з морозилки. Дайте їм постояти 10 хвилин, але не розморожуйте остаточно.

У цей час приготуйте цукровий сироп. Для цього треба покласти у воду цукровий пісок і розчинити його, нагріваючи воду на повільному вогні. Сироп повинен закипіти. Підготовлені фрукти або ягоди залийте теплим сиропом. Дайте настоятися. Компот готовий.

3

Компот можна приготувати і з сухофруктів. Їх потрібно перебрати, залити холодною водою і дати постояти 10 хвилин. Після цього злийте воду, фрукти промийте кілька разів теплою водою.

Потім покладіть фрукти в киплячу воду і варіть на повільному вогні. Груші треба варити довше яблук або чорносливу, тому їх кладуть першими. Варіть компот приблизно 30-40 хвилин. Потім засипати в каструлю цукор, довести компот до кипіння і варити ще 15 хвилин. Вимкнути вогонь, закрити кришкою, охолодити і подавати.

Корисні поради

Щоб поліпшити смак готового сиропу, в нього можна додати цедру лимона або апельсина, трохи портвейну або коньяку.