Як навчитися стригти волосся машинкою.

Досить вигідно мати вдома машинку для стрижки волосся. Вже через пару місяців її вартість окупиться. Особливо добре стригти нею своїх дітей, які з невідомих причин бояться перукарів. А навчитися користуватися такою машинкою досить просто.
Інструкція
1
Помийте і просушіть свої волосся. Ці попередні процедури полегшать ковзання машинки завдяки видаленню шкірного жиру. Немитий голову стригти не можна. Леза машинки будуть затупляться, а сама вона забиватися. Крім того, на шкірі може з'явитися подразнення в результаті того, що в мікротріщини, які утворюватимуться при веденні машинки по голові, будуть потрапляти частинки бруду.
2
Тепер підберіть насадку, потрібну вам по довжині, і на лезі зафіксуйте її. Якщо ви не станете використовувати насадку, то отримаєте мінімальну довжину волосся. Правда, вона не буде як після верстата. Номер насадки вибирайте по довжині волосся, яка повинна залишитися після стрижки. Якщо ви оберете першу насадку, то довжина становитиме всього 1 мм.
3
Підключіть машинку для стрижки волосся в електромережу. Після цього натисніть на ній кнопку запуску. Якщо це ваше перше використання даної машинки, то обов'язково змастіть спеціальним маслом її лезо. Масло має додаватися до комплекту. Приблизно раз на місяць проводите процедуру мастила ходових частин машинки.
4
Стрижку починайте з потиличної частини голови. Машинку плавними рухами пересувайте вперед. Якщо машинці важко прибрати відразу всю довжину волосся і вона погано стриже, то спробуйте спочатку поставити іншу насадку, що залишає за собою трохи більшу довжину. Тільки після того, як ви видалите основну частину відросло волосся, переходьте до використання первісної насадки, якої і ви хотіли підстригтися.
5
Після того, як всі волосся стануть однією бажаної довжини, зніміть насадку і вже без неї підрівняйте віскі і шию. Після того як стрижка буде завершена, ще раз вимийте голову і для уникнення подразнення нанесіть на шкіру антибактеріальний лосьйон.
Корисна порада
Щоб ваша машинка прослужила якомога довше, регулярно проводите її огляд, чистите її, і своєчасно доглядайте за нею.