Як розробити кисті рук.

Слабкі і малорухомі кисті рук можуть стати причиною проблем при заняттях багатьма видами спорту: від бодібілдингу до настільного тенісу. Все жими і віджимання, тяги і підтягування вимагають нарощувати силу кистей постійно. Іноді сили в м'язах ще достатньо щоб виконати декілька підходів, але кисті рук просто не в змозі утримати снаряд. Введіть в своє тренування кілька вправ, щоб позбавити себе від подібної проблеми.
Вам знадобиться
  • - гантелі;
  • - маленький м'яч з піском усередині;
  • - кистьовий еспандер;
  • - гладкий диск від штанги;
  • - молоток.
Інструкція
1
Не соромтеся користуватися кистьовим еспандером при кожному зручному випадку. Виберіть самий тугий снаряд, крутите і мисліть його, як тільки з'явиться вільна хвилинка. Якщо тримати еспандер на робочому столі заборонено корпоративною етикою, покладіть на стіл шматок пластиліну завбільшки з куряче яйце і розминайте його в долонях п'ять разів на день.
2
Візьміть молоток за кінець рук ояткі. Покладіть лікоть на кут стільниці і обертайте кистю з боку в бік, немов виливаєте воду зі склянки. Виконайте три підходи по 16-20 повторів і поміняйте рук у.
3
Покладіть рук у на стіл або іншу рівну поверхню так, щоб кисть свешивалась за край. Візьміть в рук у гантель. Долоня дивиться вгору. Опустіть кисть, злегка розтискаючи пальці, але щоб гантель уникнути випадання шлангу. Після цього зберіть рук у в жорсткий кулак і максимально зігніть кисть на себе.
4
Встаньте прямо. Візьміть гладкий диск від штанги, тобто не має обідка. Утримуйте його пальцями за край так довго, як зможете. Рука вільно опущена вниз вздовж тіла. Навантажуються не тільки м'язи зап'ястя, але і пальці.
5
Візьміть маленький м'яч або мішечок, набитий піском. Встаньте лицем до стіни на відстані двох трьох кроків. Підніміть рук у з м'ячем до плеча, зігнувши її в лікті. Долоня повинна бути звернена до стіни. З силою кидайте м'яч в стіну, не роблячи замах рук ой. Кидок повинен здійснюватися тільки за рахунок руху кисті . Домагайтеся такої сили кидка, щоб м'яч відскочив до вас в рук і. Поступово збільшуйте відстань кидка.
6
Прийміть положення упор лежачи на кистях. Спирається не на долоню, а на напівзігнуті пальці. Виконуйте віджимання в повільному темпі. Щоб ускладнити навантаження працюйте, спираючись не на п'ять пальців, а на чотири або три.
7
Після вправ виконуйте стретчинг для м'язів кисті і передпліччя. Встаньте прямо, підніміть пряму рук у перед собою долонею вниз. Інший рук ой візьміться за підставу пальців і потягніть кисть на себе. Затримайтеся на 15-30 секунд в максимальній фазі розтягування. Потім розслабтеся, стисніть кисть розтягуючої рук і в кулак і поверніть її на себе. Інший рук ой згинайте кулак до себе. Затримайтеся в точці максимуму на 15-30 секунд. Поміняйте рук у.