Як заморозити білі гриби. Як варити білі гриби перед заморожуванням.

Як приємно згадати теплі деньки, тінистий ліс - взимку, коли їмо апетитний супчик з білих грибів. Зберегти їх допоможе заморозка. Цей вид заготовки дозволяє зберегти поживну цінність, смакові та ароматичні гідності свіжих грибів.
Вам знадобиться
  • - білі гриби,
  • - вода,
  • - сіль,
  • - пакети або контейнери для заморозки,
  • - етикетки .
Інструкція
1
Огляньте білі гриби після збору, промийте, ретельно очистіть пошкоджені місця від забруднень. Відсортуйте молоді від старих - бажано їх обробляти окремо. Якщо грибів багато, то відокремте капелюшки від ніжок і підготуйте їх до заморожування роздільно. Добре очищені гриби поріжте гострим ножем на пластини товщиною 3-4 мм - зрізи не повинні рожевіти. Якщо гриби молоді, міцні, але трохи червиві, то замочіть їх на 30 хв. в підсоленій воді і потім промийте - черви залишаться в розчині солі.
2
Закип'ятіть воду в каструлі, додайте трохи солі. Проваріть гриби приблизно 5 хвилин, час від часу помішуючи. Ця операція дозволить зменшити їх обсяг і заощадити місце в морозильній камері. Вилийте гриби в друшляк, дочекайтеся поки вода, в якій вони варилися, повністю зіллється і щільно розкладіть їх у пакети, розділивши на необхідні для подальшої готування порції. Герметично закрийте пакети.Можно використовувати також контейнери для заморозки, але треба пам'ятати, що гриби збільшуються в розмірі при заморожуванні, і наповнювати ємність треба не більше, ніж на три чверті.
3
Наклейте етикетку з датою заготовки на пакети або контейнери з грибами, підготовленими до заморожування, укладіть їх в морозильну камеру. Заморожувати гриби треба швидко, по можливості знизьте температуру на час, необхідний для заморозки, до мінімуму. Зберігайте при температурі мінус 18оС.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4FqODbpHC7w
Зверніть увагу
Гриби бажано обробляти відразу після сбора.Каждий гриб спробуйте на смак, якщо він гірчить, то його не можна іспользовать.Сільно червиві гриби не можна заготовлювати. Розкладіть молоді і старі гриби по окремих пакетах для заморозки - старі відмінно підуть для смаження або гасіння, а молоді - для супу.
Корисна порада
Рідина, що залишається після варіння грибів, використовуйте для приготування супів або соусів. Зберігати в заморожуванні гриби можна 8-12 месяцев.Разморажівать можна один раз - безпосередньо перед приготуванням. Готувати їжу можна тільки з повністю розморожених грибів.