Як підключити хаб до хабу.

Часом виникають ситуації, коли для розширення локальної мережі необхідно використовувати додаткове обладнання. У таких випадках рекомендують вдаватися до установки мережевого концентратора, або хаба .
Вам знадобиться
  • Мережевий концентратор (хаб), мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для початку правильно виберіть мережевий концентратор. Якщо вам не потрібно особливим чином налаштовувати маршрутизацію всередині мережі, то придбайте звичайний мережевий концентратор з ненастраіваемимі портами.
2
Встановіть це обладнання в потрібному місці. Підключіть до нього харчування. Врахуйте, що не варто купувати найдешевші моделі концентраторів в тому випадку, якщо до нього буде підключено велику кількість комп'ютерів. В даному випадку ви ризикуєте сильної втратою швидкості передачі даних.
3
Виберіть другий мережевий концентратор, до якого ви будете підключати новий пристрій. Якщо в ньому немає вільних слотів Ethernet (LAN), то вимкніть від нього один пристрій. Рекомендують відключати комп'ютер, який менш затребуваний в даній мережі.
4
Підключіть до звільнився порту новий мережевий концентратор, використовуючи для цього мережевий кабель. Якщо у вас виникла необхідність з'єднати даний концентратор з ще одним хабом, то запам'ятайте одне правило: ніколи не поєднуйте подібні пристрої кільцем. Тобто не допускайте попарного з'єднання трьох концентраторів навіть у тому випадку, якщо воно буде здійснюватися через кілька супутніх пристроїв.
5
З'єднайте раніше відключений комп'ютер з новим мережевим концентратором. Підключіть до цього пристрою решта необхідні комп'ютери, ноутбуки або принтери.
6
Налаштуйте параметри мережевих адаптерів нового обладнання таким чином, щоб вони відповідали вимогам існуючої локальної мережі.
7
Якщо ви придбали концентратор з налаштованим портами, то здійсните дані налаштування таким чином, щоб всі комп'ютери отримували доступ до мережі, не створюючи конфліктів IP-адрес.
Корисна порада
Не встановлюйте концентратор занадто далеко від основного скупчення комп'ютерів. Це призведе до зайвої трати мережевих кабелів і до втрати швидкості передачі даних.