Як налаштувати бездротову домашню мережу.

Деякі власники нетубка і ноутбуків воліють створювати власну бездротову мережа Wi-Fi. Це дозволяє позбутися від кабелів, які перекреслюють переваги цих мобільних пристроїв перед стаціонарними комп'ютерами.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Для створення та успішної настройки вищеописаної мережі вам знадобиться Wi-Fi маршрутизатор. Виберіть обладнання, що підходить для ваших мобільних комп'ютерів. Для цього вивчите наступні параметри Wi-Fi адаптерів ноутбуків: види радіосигналу (802.11n, b або g) і протоколи безпеки (WEP, WPA-PSK або WPA2-PSK).
2
Якщо у вас під рукою не виявилося інструкції до ноутбука, то відкрийте диспетчер пристроїв, знайдіть там адаптер бездротового зв'язку і випишіть його модель. Відвідайте офіційний сайт фірми, яка виробляє дані пристрої. З'ясуйте технічні характеристики даної моделі. Придбайте відповідний Wi-Fi маршрутизатор.
3
Встановіть дане обладнання в потрібному місці і підключіть пристрій до мережі змінного струму. Підключіть до каналу Internet (DSL, WAN) обладнання кабель, наданий вам провайдером.
4
З'єднайте з портом Ethernet (LAN) ваш нетбук або ноутбук. Для здійснення даного з'єднання використовуйте мережевий кабель. Увімкніть Wi-Fi маршрутизатор і пристрій, підключений до нього.
5
Відкрийте керівництво користувача до обладнання. Знайдіть у ньому логін, пароль і IP-адресу, необхідні для доступу до налаштувань маршрутизатора. Введіть даний IP в адресний рядок браузера.
6
У вікні програми відобразиться web-інтерфейс налаштувань Wi-Fi маршрутизатора. Перейдіть в меню Internet Setup Setting або WAN (Налаштування інтернету). Змініть значення пунктів даного меню для здійснення зв'язку з сервером вашого провайдера.
7
Збережіть налаштування і перейдіть в меню Wireless Setup Settings (Настройки Wi-Fi). Параметри налаштувань даного меню залежать тільки від характеристик ваших нетбуків або ноутбуків. Виберіть потрібні значення і збережіть налаштування.
8
Перезавантажте обладнання, натиснувши кнопку Save & Exit. Якщо така функція відсутня, то вимкніть живлення від Wi-Fi маршрутизатора на кілька секунд.
9
Вимкніть кабель від ноутбука. Виконайте пошук доступних бездротових точок доступу. Підключіть ноутбук до мережі, яку ви нещодавно створили. Переконайтеся в наявності доступу до інтернету. Підключіть інші пристрої до маршрутизатора.