Як включити авторан. Autorun включення.

Автозапуск (autorun) призначений для автоматичного старту виконуваних файлів, які знаходяться на диску. Приміром, на dvd-диску був записаний відеофрагмент, при завантаженні диска операційною системою станеться автозапуск, тобто відео, яке знаходиться на диску, почне відтворюватися.
Вам знадобиться
  • - редагування реєстру;
  • - налаштування автозапуску дисків.
Інструкція
1
Налаштування автозапуску здійснюється двома способами: програмно (стандартними засобами налаштування операційної системи) і системно (за допомогою редактора реєстру). Обидва способи доповнюють один одного: якщо налаштувати автозапуск програмно, але сама функція автоматичного читання вмісту диска буде не працювати, робота зроблена нанівець.
2
Редагування реєстру проводиться через його редактор, який можна запустити за допомогою аплету «Виконати». Для цього натисніть меню «Пуск» і виберіть команду «Виконати». Перед вами з'явиться вище описаний аплет, в порожньому полі цього вікна введіть команду regedit і натисніть кнопку «ОК».
3
У вікні додатка, якщо ви ще не працювали з ним, робоча область ділиться на 2 частини: у лівій частині знаходяться гілки і розділи реєстру, в правій частині знаходяться параметри зі значеннями. У лівій частині вікна відкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE, знайдіть розділ SYSTEM, потім розділ CurrentControlSet, розділ Services і розділ Cdrom.
4
У правій частині вікна знайдіть рядок AutoRun, двічі клацніть лівою кнопкою миші по цьому параметру, щоб змінити значення з 0 на 1. Перезавантаження комп'ютера дозволить застосувати всі зміни, внесені вами в реєстр.
5
Після завантаження комп'ютера потрібно розподілити ролі програм при автоматичному запуску диска: яка програма буде відкриватися для аудіодиску, яка програма буде відтворювати відео і т.д. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». У вікні, необхідно запустити розділ «Обладнання та звук», потім відкрити елемент «Автозапуск» (для Windows XP) або в папці «Панель управління» одразу відкрити «Автозапуск» (для Windows Vista і Windows 7).
6
У вікні поставте галочку напроти пункту «Використовувати автозапуск для всіх носіїв і пристроїв» (за замовчуванням вже стоїть). Тепер вам потрібно розставити пріоритети на користь програм. Після зміни всіх рядків цього вікна налаштування натисніть кнопку «Зберегти».
Зазвичай після того, як ви вставили диск з яким-небудь вмістом (фільми, ігри, музика і т.д.) в CD або DVD привід, запускається автоматичний запуск відтворення вмісту за замовчуванням від виробника. Найчастіше це незручно користувачам. У таких випадках можна відключати автозапуск диска для перегляду вмісту у вигляді простої папки.
Вам знадобиться
  • Початкові навички володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку вставте потрібний вам диск в привід комп'ютера.
2
Після цього перед вами з'явиться вікно вибору дій над диском. У ньому необхідно вибрати потрібне вам дію над вмістом диска або натиснути кнопку "Скасувати" .Якщо диск містить ліцензійний фільм, музику або гру, то перед вами з'явиться фірмове вікно з вибором подальших дій або ж спеціалізований програвач, наявний на диску. Вікно або програвач необхідно закрити.
3
Після того, як ви закрили вікна, що з'являються при автозапуску, відкрийте папку "Мій комп'ютер". Там знайдіть рядок з назвою вставленого в привід диска. Потім клацніть по ній правою кнопкою миші один раз, щоб викликати меню дій над диском. В меню оберіть рядок "Властивості".
4
У вікні властивостей диска виберіть вкладку "Автозапуск". Внизу вкладки відзначена строчка "Видавати запит на вибір виконуваної дії". Вам же необхідно вибрати рядок, що знаходиться вище - "Виберіть виконувану дію:" і в списку дій виберіть рядок "Відкрити папку для перегляду файлів". Після цього при подвійному натисканні на піктограму диска (або ж просто після того, як диск вставлено) вміст завжди буде відкриватися у вигляді стандартної папки для перегляду файлів.