Як виправити помилку svchost.

При роботі з операційною системою Windows XP можна зіткнутися з такою проблемою, як періодичне поява на екрані вікна з тексnом про можливу помилку (файл svchost.exe). Такого роду помилку можна пов'язати з порушенням стабільності в системі, причину якого можна дізнатися з «Журналу подій».
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення services.msc.
Інструкція
1
Для запуску вищевказаного додатку необхідно натиснути меню «Пуск», в списку, вибрати пункт «Виконати», в порожнє поле ввести команду services.msc і натиснути кнопку «ОК».
2
У вікні «Служби» знайдіть елемент «Служба автоматичних оновлень» і відкрийте його. У новому вікні перейдіть до вкладки «Вхід у систему» і перевірте точність введення імені користувача.
3
Зніміть позначку з пункту «Дозволити взаємодію з робочим столом». У розділі «Профіль обладнання» перейдіть до вкладки «Вхід у систему» і включіть цю опцію.
4
На вкладці «Загальні» перевірте активність опції «Автозавантаження», якщо опція не активна, поставте позначку навпроти цього пункту.
5
Тепер натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У порожньому полі нового вікна введіть команду cmd (командний рядок) і натисніть кнопку «ОК».
6
У вікні, введіть команду regsvr32 wuapi.dll, потім натисніть клавішу Enter. Чекайте до тих пір, поки не з'явиться наступна напис: DllRegisterServer in wuapi.dll вдалося.
7
Ті самі дії в командному рядку необхідно здійснити з командами regsvr32 wuaueng.dll, regsvr32 atl.dll, regsvr32 wucltui.dll, regsvr32 wups2.dll, regsvr32 wups.dll, regsvr32 wuaueng1.dll, regsvr32 wuweb.dll.
8
Потім в командному рядку слід набрати команду net stop WuAuServ і натиснути клавішу Enter. Потім введіть команду cd% windir% і також натисніть клавішу Enter.
9
Незважаючи на те, що команд введено багато, на роботу операційної системи це не вплине. Залишилося ввести декілька команд: ren SoftwareDistribution SD_OLD (перейменовує папку "Розподіл програмних засобів").
10
Основні дії з усунення причин появи повідомлення про помилку файлу svchost.exe закінчені. Для перезапуску служби Windows Update необхідно в командному рядку ввести команду net start WuAuServ і натиснути клавішу Enter.
11
Для виходу з командного рядка можна скористатися командою Exit або натиснути на хрестик в правому верхньому куті програми. Після перезавантаження вікно з помилкою перестане з'являтися, в тому числі після оновлення операційної системи.