Як зробити панель задач.

На робочому столі Windows зібрані найнеобхідніші користувачеві програми та інструменти. Одним з таких інструментів є Панель задач - довга горизонтальна смуга внизу екрана. Панель задач майже завжди залишається видимою, на відміну від робочого столу , який може бути перекритий лежачими на ньому вікнами. Зробити панель зручною для вашої роботи можна різними способами.
Інструкція
1
Виною тому, що панель задач, яка повинна розташовуватися в самому низу екрану, не видна користувачеві, може бути одна з наступних причин: - панель задач зменшена до дуже маленького розміру і не закріплена; - включено автоскритіе панелі. Відображатися вона буде тільки при наведенні на неї курсора. Щоб Панель задач з'явилася, підведіть курсор до місця розташування панелі задач. Коли він перетвориться на двонаправлену вертикальну стрілку, перетягніть межу панелі вверх.Для визначення автоскритіе підведіть курсор до місця на екрані, де повинна розташовуватися панель задач. Якщо вам невідомо її колишнє місце розташування, підведіть курсор до низу екрану, а потім якщо знадобиться до верху і бічним сторонам. Може бути, для відображення панелі задач вам знадобиться посунути курсор до самого краю екрану.
2
Для налаштування Панелі задач клікніть правою кнопкою мишки на вільному просторі панелі і виберіть рядок «Властивості». Відкриється вікно, в якому вам необхідно клацнути по вкладці вгорі « Панель задач». Потім, в віконці, вибрати необхідні пункти оформлення панелі задач, поставивши в квадратику перед ними «прапорець».
3
Наприклад, якщо ви не хочете, щоб операційна система Windows автоматично приховувала Панель задач, коли вона не використовується, то приберіть «прапорець» перед рядком «Автоматично приховувати панель задач ». Виберіть пункт« Відображати панель швидкого запуску »і вона відразу ж з'явиться на Панелі задач біля кнопки меню« Пуск ». На Панелі швидкого запуску ви зможете розмістити найнеобхідніші ярлики, щоб вони завжди були доступні і не закривалися вікнами відкритих документів або інших программ.В цьому ж вікні у вкладці « Панель задач» ви можете налаштувати необхідні опції Області сповіщень, розташованій з правого боку Панелі задач.
4
Налаштувавши Панель задач потрібним чином, поставте «прапорець» перед рядком «Закріпити панель задач» у вищезгаданому меню «Властивості» .В подальшому, якщо вам захочеться перемістити Панель задач, потрібно буде зняти «прапорець» перед цим рядком. Знявши закріплення, панель можна буде перемістити до будь-якої вертикальної або горизонтальної кордоні робочого столу. Для цього потрібно клацнути по вільному місцю Панелі задач лівої кнопкою миші і, не відпускаючи кнопку, перетягнути Панель до будь кордоні. Встановити панель в потрібне місце і відпустити кнопку.
Іноді в результаті необережних маніпуляцій користувача або системного збою ширина панелі задач стає занадто великий, що заважає нормально працювати з відкритими додатками. Є кілька способів повернути звичний зовнішній вигляд панелі.
Інструкція
1
Спробуйте найпростіший спосіб зменшення ширини - наведіть курсор миші на верхню кромку панелі задач , а коли він зміниться (стане двобічної вертикальної стрілкою), натисніть ліву кнопку і, не відпускаючи її, перетягнете зовнішню кордон панелі всередину до потрібної ширини.
2
Спробуйте виконати таку послідовність операцій, якщо просто перетягнути кордон не виходить: спочатку клацніть на вільному просторі панелі задач правою кнопкою миші і переконайтеся, що у випадаючому контекстному меню не варто позначки навпроти пункту «Закріпити панель задач ». Якщо мітка там є - зніміть її, якшо цей рядок меню мишкою.
3
Клацніть правою кнопкою вільний простір панелі швидкого запуску. В випав контекстному меню наведіть курсор на верхній рядок («Вид») і виберіть з двох з'явилися варіантів «Дрібні значки».
4
Наведіть курсор на ліву кордон (у кнопки «Пуск») другого (нижнього) ряду в панелі задач . Коли курсор зміниться і стане двобічної горизонтальної стрілкою, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть вгору і вправо - на рівень значків в панелі швидкого запуску, але набагато правіше їх. В результаті цієї дії в панелі задач повинна залишитися лише один рядок. Панель швидкого запуску розміщуватиметься зліва, а праворуч - ярлички відкритих програм. Ширина панелі задач в такому вигляді повинна нормально регулюватися способом, описаним у першому кроці.
5
Є кілька інших операцій, які непрямим чином можуть зменшити ширину панелі задач . Один з них - зміна заданого у властивостях екрану значення масштабування розмірів шрифтів. Інший - зміна дозволу екрану, яке теж встановлюється у вікні властивостей екрана.