Як благословити сина на шлюб. текст батьківське благословення.

В давнину вважалося, що без батьківського благословення не буде молодим щастя. У сучасному житті, коли багато пар живуть тривалий час разом, а потім вирішують розписатися, то не завжди навіть ставлять батьків до відома. І все-таки, з поверненням в наше життя обряду вінчання, багато хто хоче дізнатися, як же правильно вчинити батьківське благословення.
Інструкція
1
По-перше, благословляти рідних можна кожен день, а при необхідності навіть кілька разів на день. Благословляють на будь-яке починання, нова справа. А ось батьківське благословення на шлюб - особливе.
2
Зазвичай батьки благословляють дітей на шлюб , коли ті оголошують про бажання одружитися. Таке оголошення називається заручинами. Батьки беруть ікону і тричі перехрещують дітей, бажаючи при цьому їм щасливого шлюб а. У цьому є якась священна таємниця. Навіть якщо діти не віруючі, все одно благословіть їх. При благословенні батьки як би притягають до дії Божу любов, Боже милосердя і Божу охорону. Навіть якщо ви не знаєте слів молитви, то висловіть своїми словами. Адже Бог нас чує, навіть коли ми і не вимовляємо слова вголос.
3
Скажіть добрі і мудрі слова напуття. Ваш життєвий досвід величезний, поділіться ним з молодими. Віруючі люди знають, що Боже благословення, що виходить від людини - це вираження любові і відданості своїм ближнім. Воно дає мир і охорону, не приносить печалі і збагачує людину. У Біблії говориться, що Бог благословив Адама і Єву. А уявіть, що було б з нашим світом, якби Боже благословення не діяло, якби не було любові до всіх, добрим і злим.
4
Іноді діти йдуть наперекір батькам. Не завжди старше покоління хоче бачити біля своєї дитини того чи іншого обранця. І тоді батьки не хочуть благословляти на шлюб .
5
Але батьки, які відмовляють у благословенні своїм дітям - нещасні люди. Вони заганяють себе в глухий кут. Відносини перериваються, образи накопичуються. Їх можна тільки пожаліти. Адже чим далі це все затягується, тим складніше примирення.
6
Ну, а дітям іноді треба трохи почекати, щоб розташувати серце батьків, а заодно і перевірити свої почуття. Адже з часом, коли батьки дізнаються вашу половинку, вони побачать в ній ті хороші риси, які ви давно розгледіли. І візьмуть ваш вибір. І благословлять на шлюб .
7
Благословіть також свого сина перед виїздом з дому за нареченою. А наречену її мати благословляє зазвичай після викупу нареченим. Тому що за традицією дочка залишає рідний дім і йде в сім'ю чоловіка.
Корисна порада
Як би ви не проводили благословення, найголовніше, щоб ваші слова і думки були щирими. Адже сила нашого слова велика, так само велика і сила наших думок, навіть не висловлених вголос.