Як відновити флешку за допомогою програми.

USB пристрої тісно увійшли в наше життя, так як інформаційні технології розвиваються з часом все більше. Постійно доводиться переносити інформацію з одного комп'ютера на інший. Однак що робити, якщо улюблена флешка перестала працювати? Як правила, такі ситуації виникають практично у кожного другого володаря даного девайса.
Вам знадобиться
  • - флешка;
  • - програма JetFlash Recovery Tool.
Інструкція
1
Не варто відразу ж іти в магазин за новими пристроями. Для початку потрібно перевірити флешку при допомоги програмних пристроїв комп'ютера. Увімкніть ваш комп'ютер. Далі вставте флешку в USB порт. Якщо інформація не відображається, або флешка починає відкриватися з помилками, треба просто форматувати її. Як правило, таке трапляється після видалення вірусів на даному переносному пристрої. Натисніть на значку USB пристрої правою кнопкою миші. З'явиться контекстне меню, в якому виберіть пункт «Форматування».
2
Це займає за часом не більше 10 хвилин. Якщо все пройде успішно, флешка буде працювати в повноцінному режимі. Спробуйте передати на неї інформацію, щоб переглянути, як відбувається процес. Також варто відзначити, що флешка може бути зіпсована через перепаду електроживлення. Як показує практика, багато USB пристрої слабо захищені від даного чинника, тому намагайтеся використовувати безперебійне пристрій на комп'ютері, щоб у подальшому не виникало подібних ситуацій.
3
Можете також скористатися спеціалізованим стороннім програмним забезпеченням, яке дозволяє відновити нормальний стан USB носія. Скачайте програму JetFlash Recovery Tool. Знайти можна на софт порталі softsearch.ru. Встановлювати утиліту не потрібно, так як вона просто запускається. Спочатку включіть на своєму комп'ютері показ всіх прихованих файлів. Для цього натисніть в будь-якому відкритому вікні на вкладку «Властивості папки». Далі перейдіть в графу «Вид» і «Показувати всі приховані файли і папки».
4
Запустіть програму. Далі вставте USB пристрій в комп'ютер. Тепер в каталозі своєї персональної облікової записи знайдіть папку під назвою Temp. Якщо операція пройшла вдало, автоматично буде створена папка JFAPP, в якій з'явиться спеціальний файл під ім'ям JFormat.exe. Як тільки запустите його, спробуйте перенести інформацію на флешку і прочитати її на іншому комп'ютері.