Як підвищити родючість грунту за допомогою дощових черв'яків.

Для отримання найкращого ефекту відновлення ґрунтового покриву можуть надати допомогу дощові черв'яки. Саме завдяки ним можна отримати природні натуральні добрива, доповнюючи органічні.
Інструкція
1
Незважаючи на той факт, що грунт піддається овальному методу обробки, внесенню мінеральних добрив, а також пестицидів і гербіцидів, вона може стати непридатною для вирощування продуктів в дуже короткий проміжок часу. На відродження родючого шару, відновлення всіх необхідних його складових в природних умовах може зажадати до 300 років. Внесення в грунт різних елементів протягом десяти років може знищити весь родючий шар. Багато з садівників впевнені, що внесення гною або компосту дозволить повернути грунті свої властивості, однак цей процес займає значно більше часу з низьким рівнем продуктивності.
2
Виводячи різні шкідливі речовини з ґрунту з мікробної масою, дощові черв'яки з різними безхребетними, що живуть у грунті, створюють оптимальні умови для проростання нових рослин. Використання біотехнології можливо власними зусиллями. Ось основні стадії отримання верімкомпоста.
3
Необхідно здійснити покупку або виготовити самостійно два ящика, з боків якого будуть розташовуватися отвори. На дні ящиків отвори виконуватимуть функцію відводу зайвої вологи або води, що утворюється в процесі рясних поливів.
4
Придбаних дощових черв'яків слід розмістити на дні одного з ящика поверх соломи та зібраної сухий і перегниває листя. При цьому слід пам'ятати про небажаність використання листя дуба і тополі, т.к. перші володіють дубильними речовинами, а другі сприяють розвитку лужної реакції. В обох випадках процес одержання буде утруднений. Субстрат повинен мати нейтральну кислотне середовище, і зверху необхідно накрити ящик вологою ганчіркою з бавовняної або лляної тканини. Змочування ганчірки бажано виробляти регулярно.
5
При покупці компосту, який містить велику кількість дощових черв'яків , необхідно уточнити у продавця можливі варіанти харчування цих черв'яків . Це обумовлено необхідністю підготовки та придбання аналогічної підгодівлі.
6
Для запобігання перегріву і висихання ящиків слід розміщувати їх в тінистій середовищі поблизу рослин, дерев або будівель. Це обумовлено тим, що постійна вологість - запорука якнайшвидшого розмноження дощових черв'яків .
7
При викладанні підгодівлі дощовим черв'якам можна користуватися або періодичним способом підкладання кожен день близько 15 см верхнього шару, або виробляти підгодівлю один раз на тиждень.
8
При настанні холодів ящик необхідно накривати шаром соломи, проте слід врахувати, що солома може бути оптимальним варіантом для проживання мишей.