Як визначити, Яка зачіска вам підійде.

Зачіска може не тільки змінити зовнішність жінки, приховати недоліки, підкреслити достоїнства, але і ваш настрій також змінюється від вдало підібраного нового образу. Щоб з'ясувати, яка зачіска підійде і порадує вас, визначте тип свого обличчя.
Інструкція
1
Якщо у вас плавний, рівний перехід від підборіддя до скул, значить, ви володарка ідеальної форми обличчя - овальної. При такому типі особи ви можете дозволити собі будь-яку зачіску. Обмеженням може стати лише вік.
2
Широкі вилиці і вузьке підборіддя - ознака трикутного типу обличчя. Щоб зробити цей перехід менш помітним, віддайте перевагу зачісці, нагадує рівнобедрений трикутник, спрямований одним з кутів вгору. Найширша частина зачіски повинна бути не вище рівня мочок вух. Коли потрібно підкреслити таку форму обличчя, виберіть високу зачіску з чубчиком. Якщо у вас волосся середньої довжини, завивати кінці до лиця. Власницям трикутного типу обличчя не варто зачісувати волосся назад з бічних частин голови.
3
Широка нижня частина обличчя і відносно невеликі верхня і середня говорять про те, що у вас грушоподібна форма обличчя. В цьому випадку виберіть зачіску, схожу на перевернуту грушу. Волосся укладіть «шапочкою».
4
У володарів прямокутного типу обличчя високий лоб і довгий підборіддя. В цьому випадку виберіть таку зачіску, яка створювала б пишність в області вилиць. Чубчик ж повинна бути на рівні брів.
5
Для квадратної форми обличчя характерні широкий лоб і щелепу. Вибирайте асиметричні зачіски. Зробіть начісування на потилиці і на бічних сторонах, а вуха відкрийте.
6
Більш виражені переходи від підборіддя до скул, від скул до чола - ознака круглої форми обличчя. Така особа здається плоским через те, що ширина кожної з частин майже однакова. Наблизити такий тип особи до овального допоможуть високі зачіски. Також спробуйте зробити нерівну чубок, косий проділ. Не бійтеся асиметричних зачісок. Довгі локони допоможуть прикрити частину скул і візуально витягнути особа. Не робіть короткі стрижки і не зачісувати волосся назад.
7
Підібравши таким чином відповідну зачіску, ви виділите гідності свого обличчя, а недоліки залишаться відомі тільки вам.