Як перевести відео в формат flv. Як перевести формат відео.

Flv - формат , використовуваний для розміщення відео в інтернеті. Відео, перекодувати в цей формат , що не піддаються додатковій обробці при завантаженні в соціальні мережі. Так, наприклад, завантаживши flv відео на свою сторінку «ВКонтакте», ви зможете продемонструвати його своїм друзям негайно, а не тоді, коли закінчиться постобработка.
Вам знадобиться
  • - Програма Riva FLV Encoder;
  • - відео файл.
Інструкція
1
Завантажте відео файл в програму-конвертер Riva FLV Encoder. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по кнопці Browse («Перегляд») в поле Input («Вхід») вікна программи.Виделіте файл, який збираєтеся конвертувати в flv. Клацніть по кнопці «Відкрити».
2
Вкажіть місце на комп'ютері, куди буде зберігатися конвертований файл. Для цього клікніть по кнопці Browse («Перегляд») в поле Output («Вихід»). Виберіть папку на диску і натисніть на кнопку ОК.
3
Налаштуйте параметри конвертації. Для цього в правій частині вікна конвертера виберіть із списку пресетів той, який вам підходить. Можете не користуватися пресетами, а ввести вручну розмір кадру, бітрейт і кількість кадрів в секунду. Поставте галочку в чекбоксі Deinterlace («деінтерлейс»), якщо ви конвертуєте в flv Черезстрочне відео.
4
Клацнувши по кнопці Encode («Кодувати»), запустіть процес конвертації. Дочекайтеся його закінчення. Переглянути результат ви зможете за допомогою програми Riva FLV Player, яка встановлюється разом з конвертером.
Зверніть увагу
Для того щоб уникнути збоїв в роботі конвертера Riva FLV Encoder скопіюйте відео, з яким збираєтеся працювати, на диск С.
Корисна порада
Якщо ви не хочете ставити додаткові програми на свій комп'ютер, можете скористатися онлайн-конвертером. Для цього відкрийте в браузері сторінку http://online.movavi.com. Клікніть по напису File і натисніть на кнопку Upload. Виберіть на своєму комп'ютері файл для конвертації. Можете вибрати відразу декілька файлів, виділивши їх при затиснутою клавіші Ctrl. Дочекайтеся закінчення завантаження. Із списку форматів в середині сторінки виберіть Flash video (.flv). Якщо ви хочете не тільки конвертувати відео файли в формат flv, але і склеїти кілька файлів в один великий, поставте галочку в чекбоксі Merge all videos into one large movie (Склеить все відео в один великий фільм »). Натисніть на кнопку Convert. Ви отримаєте посилання для скачування після того, як конвертація закінчиться.