Як вибрати стілець для дитини.

Дитина повинна правильно сидіти за столом, це виключить різні порушення у розвитку кісткової системи і суглобів. Якщо стілець обраний правильно, під час занять забезпечено гарний лімфо- і кровообіг, дитина менше стомлюється. В результаті, він більше встигає і краще засвоює знання.
Інструкція
1
Вирушаючи за покупкою, візьміть дитини з собою, щоб не помилитися у виборі. В магазині посадіть малюка на стілець , і вам стане ясно, чи підходить він крихітці. Зверніть увагу на положення ніжок дитини. Неприпустимо, щоб ноги дитини висіли, не дістаючи до підлоги. Підберіть такий стілець , в якому малюк зможе, відкинувшись на спинку, легко поставити всю поверхню ступні на підлогу.
2
Розгляньте такий варіант, при якому у стілець а регулюється висота крісла. Це дуже зручно. Стілець підійде малюкові зараз і буде «рости» разом з ним далі.
3
Вибирайте стілець , сидячи в якому дитина не буде обмежений у рухах і, разом з тим, не стане «потопати» в кріслі. Розташуйте руки крихти на підлокітниках, зауважте, малюк повинен вільно дотягуватися до предметів на столі. Зверніть увагу на боковинки, вони не повинні здавлювати малюка.
4
Віддайте перевагу стілець у зі спеціальним легко миється покриттям. Адже тканинна оббивка забрудниться практично відразу, а клейонка, прилипаючи до ніжної шкіри малюка, вноситиме дискомфорт. Бажано, щоб чохол був на застібці, і його можна було в будь-який час зняти і випрати.
5
Для забезпечення безпеки малюка вибирайте стілець з прогумованими ніжками. А якщо у ніжок є коліщатка, то обов'язково наявність фіксаторів-гальм.
6
Зверніть увагу на сидінні, воно має бути фіксоване в одному положенні, не дозволяючи скочуватися зі стілець а. Стегна повинні розташовуватися паралельно підлозі, а гомілки перпендикулярно.
7
Прочнее інших стілець ья з дерева і металеві з пластиковим верхом. Купуючи стілець , вимагайте сертифікат вироби, в якому повинна міститися інформація про якість матеріалів, використовуваних у виготовленні стілець а. Якщо стілець дерев'яний, перевірте не токсичне чи лакове покриття дерева.
8
Нерідко, в комплекті зі стілець ьямі для малюків пропонують придбати столики. Якщо вашій дитині підійде такий варіант, то при виборі комплекту простежте за тим, щоб коліна не упиралися в стільницю. Зверніть особливу увагу на стільницю. Практичні моделі з поверхнями, що мають спеціальні поглиблення для посуду. Вони зроблені для того, щоб малюк не перекидав тарілку і чашку, а під час ліплення або малювання міг помістити в ці поглиблення стакан з водою для акварелі і пластилін. Є двосторонні стільниці. Їх зручність полягає в тому, що крім обіднього столу вони можуть виконувати роль ігрової поверхні.
Як свідчить статистика, 50% дітей вступають до школи з діагнозом «порушення постави». Поки хребет формується, це можна виправити. Дитина більшу частину дня проводить за уроками, сидячи на стільці . Необхідно правильно вибрати стілець для школяра.
Інструкція
1
Вибираючи стілець, пам'ятайте, що дитина росте, і вам доведеться кілька разів за шкільні роки міняти висоту сидіння, щоб не порушити його поставу і не зіпсувати зір. Визначте для себе, який стілець ви купите: офісний, з регульованою висотою і нахилом спинки, в залежності від росту дитини, або звичайний, на який доведеться підкладати тверду подушечку і підставляти під ноги лавку.
2
Прямо в магазині визначте необхідну висоту. Для цього посадите школяра на стілець. Ступні ніг повинні рівно стояти на підлозі, спина щільно притискатися до спинки. Визначте кут, який утворився в результаті згинання ніг в колінах. Він повинен бути прямим. Тупий кут означає, що висота занадто велика, гострий - висота мала для дитини. Обов'язково перевірте, чи не впирається Чи край сидіння в його підколінну чашечку.
3
Щоб правильно вибрати стілець для школяра, перевірте, на яку вагу він розрахований. Збігається він з вагою вашої дитини.
4
Уважно огляньте стілець: як опрацьовано його деталі, чи немає гострих кутів, наскільки якісно проведена збірка.
5
Перевірте наявність сертифіката якості. Матеріали, з яких виготовлений стілець, повинні бути екологічно чистими і відповідати стандартам якості. Дитячі стільці виготовляються з ДСП, фанери і масиву дерева. ДСП - дешевий матеріал, він важкий і містить багато смол, погано переносить вологе прибирання, а це суттєвий недолік для дитячих меблів. Ідеальний матеріал для неї - натуральне дерево. Для обробки повинні застосовуватися лаки і фарби з натуральної сировини. Перевірте це при здійсненні покупки. І зробіть правильний вибір.
6
Врахуйте той факт, що цю річ ви купуєте для дитини. Він повинен відчувати себе комфортно. Обов'язково дізнайтеся його думку з цього приводу, перш ніж вибрати модель.