Як зв'язати красиву сукню.

Сукня покрою кімоно пов'язано від горловини вниз. Полотно сукні виконано в смужку панчішних в'язанням. Ширина світлої смуги 12 рядів, темною - 6 рядів. Перший ряд черговий смуги пров'яжіть, чергуючи лицьові петлі зі знятими (3 лицьові, 1 зняти - нитка за петлею). Стійка виконана панчішних в'язанням. По згину вив'язані зубчики (2 разом лицьовими, накид), наступний ряд - виворітними. Висота стійки 4 см. На спинці застібка - 6-8 см. Низ рукава - платочная в'язка 4 см.
Вам знадобиться
  • Розмір 46-48.
  • Мохер:
  • - 200 г зеленого кольору;
  • - 100 г світло-блакитного кольору;
  • - 100 г бавовняної нитки;
  • - спиці.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до в'язання сукні, зніміть мірки: окружність шиї (наприклад, 36 см), окружність стегон - 102 см, окружність зап'ястя - 16 см. Зв'яжіть зразок панчішного в'язання та розрахуйте з його допомогою щільність в'язання, тобто кількість петель, яке припадає на 1 см полотна (в даному випадку 2,2 петлі).
2
Знаючи щільність в'язання, неважко підрахувати число петель для початку роботи. Потрібно окружність горловини помножити на щільність в'язання (36 см * 2,2 = 80 петель).
3
На спиці наберіть 80 петель з бавовняної нитки і пров'яжіть 4 ряди лицьовими петлями.
4
Для подальшої роботи зробіть розрахунок, визначте ширину осьових ліній і їх розташування на пов'язаному полотні. в даній моделі ширина кожної осьовий - 2 петлі. Всього 4 осьових по 2 петлі (8 петель) 80-8 = 72 петлі. Отримане число розділіть на 4 рівні частини (72: 4 = 18). З двох частин відніміть по 4 петлі (36-8 = 28) - для спинки, по 14 петель по обидві сторони від осьової (осьова збігається з серединою спинки). До двох частинах додайте 8 петель (36 + 8 = 44) - для переду, по 22 петлі по обидві сторони від осьової лінії.
5
Зробивши розрахунки, позначте кольоровою ниткою на полотні осьові лінії. Обірвіть бавовняну нитку і почніть в'язати мохерової, роблячи поповнення в кожному виворітного ряду за допомогою накидов: перед осьовими лініями пров'яжіть накид рухом руки від себе, після осьової - накид до себе. В особовому ряду накиди пров'язуйте з таким розрахунком, щоб не було великого отвору: перед осьовий - лицьової за задню стінку (справа наліво), після осьової - лицьова звичайної (зліва направо).
6
В'яжіть щільно. На рівні пахвових западин позначте на полотні ширину спинки і переду. Частина, що залишилася - рукава. Розділивши в'язання на 4 частини в'яжіть кожну частину окремо, роблячи додавання не тільки біля осьових, але і по краях деталей, доти, поки не отримаєте потрібну ширину спинки, переду і рукавів. Для 48 розміру рукава в найширшій частині повинні бути 38-40 см, спинка - 50 см, перед - 52 см.
7
Ширина спинки і переду - 102 см. Відсутні петлі переду додавайте через ряд, накидаючи на спицю повітряні петлі: кілька разів по 1, потім по 2, потім по 3. На спинці: половину петель додавайте через ряд по 1 петлі , а решта відразу в одному ряду. На рукавах петлі не додавайте. Для розширення рукавів достатньо додатків біля осьових.
8
Отримавши потрібну ширину деталей, починайте робити зменшення по краях полотна через ряд по одній петлі (в кінці кожного ряду пров'язуйте по 2 разом).
9
Дов'язати осьові до потрібної довжини рукавів та сукні зв'яжіть відсутні кути полотна спідниці і рукавів (Не довязивая через ряд до однієї лицьової по 1 петлі, біля краю полотна через ряд робіть убавленія, пров'язуючи по 2 разом).
10
Вирівнявши низ рукавів і спідниці, довяжіте рукава хусткового в'язанням, спідницю закінчити панчішних в'язанням (підгин 3-4 см).
11
Розпустіть бавовняну нитку від горловини, наберіть що відкрилися петлі на спицю і довяжіте стійку.