Як зробити самим костюм русалки. Костюм русалки своїми руками.

Новорічний ранок в дитячому саду у дитини, бал-маскарад або свято, присвячене дню Нептуна - це далеко не всі випадки, коли може знадобитися костюм русалки. На щастя, вибір костюм ов в спеціалізованих магазинах дуже широкий, але що, якщо спробувати зшити наряд самому?
Вам знадобиться
  • - тканина двох видів: струмлива непрозора (атлас, саржа) і повітряна прозора (органза, капрон),
  • - гумка або еластична стрічка,
  • - волосінь рибальська,
  • - для прикраси: намистини, паєтки, бісер, туш для волосся (синій колір).
Інструкція
1
Визначтеся, яким ви хочете бачити свій костюм . Зазвичай наряд русалки складається з декількох елементів. Для того, щоб виглядати схожою на цього персонажа, вам буде потрібно кілька продуманих деталей: плаття (бажано зі сріблястої тканини, на бретелях), рукава, що надіваються окремо (найзручніше зробити їх на гумках), прикраса на голову, морське кольє і маска (її можна і не одягати - все залежить від вашого бажання).
2
Вибирайте тканину дуже уважно. Вона повинна бути легка в обробці і мати доступну ціну. Найкраще придбати тканину двох кольорів, гармонійно поєднаних між собою: одну легку, струмливу, але не прозору, другий тканиною може бути органза, дрібнопористий тюль, капрон. Для прикраси костюм а краще використовувати еластичну стрічку (гумку), волосінь і різноманітні намистини (це може бути бісер, стеклярус, паєтки або стрази).
3
Розкроїте тканина для сукні у формі прямокутника. Для того, щоб ліф виглядав привабливо прісоберіте тканина в тому місці, де плануєте його зробити. Прострочити прямокутник слід лише до середини, верхня частина плаття буде застібатися (вид застібки вибирайте найбільш зручний, це можуть бути гудзики, білизняні гачечки або застібка-блискавка). Можна підвернути верхній край сукні і вставити м'яку гумку для того, щоб виріб краще трималося на грудях і виглядало естетичніше.
4
Викройте після цього бретелі. Їх ширина повинна бути близько п'яти сантиметрів. Довжину підберіть індивідуально. Бретелі пришийте до сукні. Коли всі деталі будуть зшиті разом, буде потрібно виконати ще кілька простих дій.
5
Обробіть низ сукні рядком-зигзагом (довжина сукні повинна бути «максі» або «міді»). Вставте по низу подолу в отриманий «зигзаг» волосінь, довжина якої трохи менше, ніж довжина низу - це додасть платтю вид хвилі.
6
Сшейте по тій же технологію спідницю з прозорої тканини відповідного кольору, вона буде одягатися під низ і повинна бути трохи довше верхньої спідниці, тобто приховувати ноги. Нижню спідницю можна пристрочити до сукні, а можна оснастити гумкою і надягати окремо.
7
Розшийте плаття намистинами малюнками у вигляді морських хвиль, з намистин же виготовте намисто.
8
Викройте у формі прямокутників рукава (кожен рукав можна зшити у вигляді широкої кругової пов'язки і зібрати по одному краю на гумку) і пов'язку на голову, обробіть краю, декорують.
9
Виготовте маску з пап'є-маше або тканини відповідного кольору. Голову прикрасьте паперової короною у вигляді корала або просто розпустіть волосся, красиво завив їх кінці Електрощіпци (плойкою). Якщо дозволяє бюджет - купіть перуку з довгим волоссям зеленуватого або синього відтінку (їх зазвичай продають у відділах дитячих іграшок) або синьою тушшю для волосся розфарбуйте кілька своїх локонів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q6rYMnCvGc8
Русалок часто плутають з сиренами. Частково причиною тому служить стихійне походження цих істот, а також їх любов до заманювання моряків і прагнення погубити людей, втопивши їх. Однак насправді ці істоти в чому відрізняються один від одного.

Хто такі русалки і сирени

Русалки - широкий образ, що включає в себе безліч рис. Одні народи зображували їх як полуженщін-напівриб, половина тіла яких була покрита лускою, інші ж кажуть про русалок як про звичайних на вигляд дівчатах. Однак у кожному разі ці істоти завжди безпосередньо пов'язані з водою і часто саме в ній вони і мешкають.
Навіть ці водні істоти можуть подовгу бувати на суші. Наприклад, Полудениця - денні русалки - підлягає гуляють в полях.
Як правило, русалок зображують як дуже красивих дівчат з довгими розпущеним волоссям. Останній елемент образу особливо важливий, оскільки створює контраст із звичайними дівчатами, що плетуть коси або що ховають волосся під хусткою або іншим головним убором. Для сирен такий контраст не грає ролі, тому він не подчерківается.Сірени - істоти з грецької міфології. Їх зображають як напівриб або напівптахів, притому в першому випадку вони можуть мати хвіст замість ніг. Сирени володіють бездоганними голосами і особливої силою, що дозволяє їм заманювати людей і вбивати їх.

У чому полягають відмінності між сиренами і русалками

Одне з найважливіших відмінностей між сиренами і русалками полягає в їх походження. І ті, й інші є нижчими духами. Однак сирени мають божественне походження, оскільки є дочками морського бога і музи, в той час як русалки - це молоді утоплениці або дівчинки, померлі нехрещеними.
Поширені міфи, згідно з якими русалки взагалі не мають душі і мріють знайти її, заманюючи і вбиваючи людей. Також їм нерідко приписують мстивість, бажання відплатити за страждання живим людям.
Друге розходження між цими істотами - їх спосіб заманювання. Русалки, як правило, надзвичайно красиві. Побачивши, як така «дівчина» розчісує своє довге волосся, чоловіки втрачали голову від пристрасті і в підсумку гинули, запливаючи занадто далеко. Сирени, навпаки, могли і не володіти привабливою зовнішністю. Від матері-музи вони успадковували чарівні голоси. Чуючи їх солодкі співи, моряки втрачали розум і направляли корабель прямо на скелі і в підсумку гинули після аварії корабля. Також деякі міфи свідчать, що сирени голосами присипляють чоловіків, після чого вбивають їх, розривають на частини і поедают.Наконец, русалки можуть виглядати як звичайні дівчата (особливо якщо йдеться про істот з російської міфології або про німецьких Ундіна), в той час як сирени обов'язково мають або риб'ячий хвіст, або пташині крила.