Як передавати дані через блютуз.

Для установки пристрою Bluetooth досить зробити підключення. При цьому використовується особиста мережа - Personal Area Networking (PAN). Обмін даними між комп'ютерами і пристроями Bluetooth здійснюється по протоколу TCP/IP. Можлива і передача файлів між комп'ютерами і пристроями з підтримкою технології Bluetooth.
Вам знадобиться
  • Windows XP.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в "Виконати".
2
Введіть значення bthprops.cpl в рядку пошуку і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK.
3
Натисніть кнопку «Додати» в діалоговому вікні «Параметри Bluetooth».
4
Підніміть прапорець на полі «Пристрій встановлено і готове до виявлення» в новому вікні «Майстер додавання пристроїв Bluetooth» і натисніть кнопку «Далі».
5
Виберіть пристрій для встановлення зв'язку і натисніть кнопку «Далі».
6
Вкажіть ключ, який буде використовуватися для управління доступом до пристрою. Це підвищить рівень безпеки з'єднання.
7
Відкрийте повідомлення про спробу встановити Bluetooth-з'єднання еа влаштуванні та дочекайтеся пропозиції ввести ключ доступу.
8
Введіть потрібний ключ.
9
Перейдіть в пункт меню «Приєднатися до особистої мережі (PAN) в сервісному меню іконки Bluetooth на панелі завдань комп'ютера і зробіть подвійний клік миші на значку« Мережеве підключення Bluetooth », що знаходиться в папці« Мережні підключення »панелі управління.
10
Вкажіть посилання «Переглянути мережеві пристрої Bluetooth» на панелі «Мережеві завдання» в діалоговому вікні «Мережеві підключення» і натисніть кнопку «Підключити», попередньо обравши потрібний пристрій.
11
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в "Виконати" для відправки файлів.
12
Введіть значення% windir% \ system32 \ fsquirt.exe в рядку пошуку і натисніть кнопку OK.
13
Вкажіть поле «Відправити файл» в розділі «Послати або отримати файл?» Вікна «Майстер передачі файлів через Bluetooth» і натисніть кнопку «Далі».
14
Натисніть кнопку «Обзор» в розділі «Виберіть, куди слід послати цей файл», вкажіть потрібний пристрій і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
15
Натисніть кнопку «Обзор» в діалоговому вікні «Виберіть файл для відправки», виберіть потрібний файл і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
16
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в "Виконати" для отримання файла з іншого комп'ютера.
17
Ведіть значення% windir% \ system32 \ fsquirt.exe і натисніть кнопку OK.
18
Вкажіть варіант «Прийняти файл» у вікні програми «Майстер передачі файлів через Bluetooth» і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
19
Натисніть кнопку «Далі» для початку виконання команди у вікні повідомлення «Система Windows очікує отримання файла».
20
Виберіть ім'я для отриманого файлу і введіть його у вікні «Зберегти отриманий файл. Натисніть кнопку «Обзор» для вибору папки збереження отриманого файлу і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Далі».
Зверніть увагу
Спроби одночасного надсилання множинних файлів не підтримуються технологією Bluetooth.
Корисна порада
Слід упевнитися в тому, що виявлення пристрою активовано перед спробами встановлення підключення. Ця функція доступна на вкладці «Параметри» діалогового вікна «Пристрої Bluetooth».