Як зробити новий файл.

Ви не так давно користуєтеся комп'ютером. До цього моменту стикалися лише з вже створеними файлами . І ось перед вами інша задача - треба зробити новий файл в будь-якій програмі. З чого почати і як це зробити?
Інструкція
1
Зробіть файл за допомогою самої програми. Для цього запустіть програму. Знайдіть панель задач. Найчастіше її розташовують угорі екрана. У вкладці «Файл» знайдіть рядок зі словами: створити (create), або новий (new). Після того, як ви оберете даний пункт, програма створить новий документ. Тепер вам треба його зберегти. Знову зайдіть в «Файл» і виберіть зі списку «Зберегти як ...» або, якщо програма не русифікована, Save as. Далі вкажіть шлях для збереження нового файлу і його ім'я.
2
Можна створити файл, що не запускаючи програми. Для цього зайдіть в ту папку, в якій буде розташовуватися новий файл. І на порожньому місці екрану клікніть правою кнопкою миші. Перед вами виникне допоміжне меню. Підведіть курсор до рядка «Створити». Поруч з'явиться новий список, що складається з можливих варіантів. Виберіть потрібний вам формат файлу і клацніть по ньому мишею. Система відразу створить новий файл. При цьому в назві його буде блимати курсор. Це означає, що ви можете змінити йому ім'я зі стандартного на те, яке вам потрібно. Але будьте обережні - розширення слід залишити таким, яке воно є.
3
Можна зробити новий файл за допомогою копіювання. Для цього знайдіть подібний документ. Виділіть його мишею і натисніть сполучення клавіш Ctrl + C. А потім натисніть Ctrl + V. Система створить копію файлу. Можна зробити копію іншими способами. Клікніть правою кнопкою миші по вихідному файлу і, не відпускаючи її, протягніть курсор трохи нижче і відпустіть. В меню оберіть «Копіювати». Є ще один варіант. Правою кнопкою миші клікніть по файлу. Поруч з'явиться меню. Виберіть у ньому «Копіювати». Потім на порожньому місці екрану клікніть знову правою кнопкою і виберіть "Вставити". Після копіювання виділіть щойно створений файл і натисніть F2 або клікніть правою кнопкою миші на файлі і виберіть з меню «Перейменувати». Напишіть нове ім'я. Потім відкрийте файл і видаліть весь зміст. Для цього виділіть всі, натиснувши Ctrl + A. І видаліть кнопкою Del. Деякі програми при цьому все одно залишають якісь настройки попереднього файлу. Щоб їх позбутися, зайдіть в «Файл» і знайдіть там Reset. Програма, швидше за все, уточнить, чи дійсно ви хочете це зробити. Дайте відповідь позитивно. Після таких маніпуляцій збережіть файл.