Як додати надбудову.

Надбудови інтернет-оглядача дозволяють розширити функціональність браузера за рахунок додавання додаткових можливостей. Джерелом надбудов, як правило, виступає сам інтернет. Для установки надбудов зазвичай потрібен дозвіл користувача. Деякі надбудови можуть бути частиною встановлених додатків і встановлюються автоматично.
Вам знадобиться
  • Windows Internet Explorer 7, Windows Internet Explorer 8.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в пункт Internet Explorer для визначення списку встановлених надбудов.
2
Натисніть кнопку «Сервіс» і виберіть «Надбудови» (для Internet Explorer 8) або «Управління надбудовами» із зазначенням «Включення і відключення надбудов» (для Internet Explorer 7).
3
Оберіть розділ «Панель інструментів і розширень» в області «Показати» (для Internet Explorer 8) або список «Показати» (для Internet Explorer 7).
4
Вкажіть «Все надбудови» (для Internet Explorer 8) або «компоненти, які використовує Internet Explorer» (для Internet Explorer 7).
5
Оберіть потрібну надбудову зі списку і натисніть "Відключити" для постійного відключення обраної надбудови інтернет-оглядача.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» для відключення всіх надбудов оглядача.
7
Оберіть «Усі програми» і перейдіть в «Стандартні».
8
Вкажіть «Службові» і виберіть Internet Explorer (без додаткових компонентів) .Для повторного включення надбудови виконайте такі дії.
9
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в Internet Explorer.
10
Натисніть кнопку «Сервіс» і виберіть «Надбудови» (для Internet Explorer 8) або «Управління надбудовами» з переходом на «Включення і виключення надбудов» (для Internet Explorer 7).
11
Виберіть пункт «Все надбудови» в області «Показати» (для Internet Explorer 8) або «компоненти, які використовує Internet Explorer» (для Internet Explorer 7).
12
Оберіть необхідну надбудову та натисніть «Включити».
13
Повторіть ці дії для кожної обраної надбудови.
14
Натисніть кнопку «Завершити» (для Internet Explorer 8) або OK (для Internet Explorer 7) для підтвердження свого вибору.
Зверніть увагу
Деякі надбудови можуть бути відключені адміністратором мережі. У цьому випадку вони не будуть відображатися в списках надбудов і керування ними неможливо без адміністраторського доступу до комп'ютера.
Корисна порада
Несподіване відключення сесії інтернет-оглядача може викликатися роботою надбудов, призначених для ранніх версій Internet Explorer.