Як перейменувати ім'я користувача.

Операційна система Microsoft Windows XP дозволяє зареєструвати будь-яку кількість користувачів. Всі користувачі поділяються на "Адміністратор" комп'ютера або "Обмежена запис", що розрізняються правами доступу та управління комп'ютером.
Вам знадобиться
  • - Windows XP
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в «Панель управління» для створення нового облікового запису користувача .
2
Виберіть пункт «Створення облікового запису» у вікні «Облікові записи користувачів».
3
Введіть ім'я створюваного користувача у полі «Введіть ім'я облікового запису» і натисніть кнопку «Далі».
4
Підніміть прапорець на бажаному типі облікового запису на поле «Вибір типу облікового запису» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Створити обліковий запис».
5
Виберіть пункт «Зміна облікового запису» у вікні «Облікові записи користувачів» для зміни параметрів відображення користувача в системі.
6
Використовуйте функцію «Зміна імені» для зміни імені облікового запису користувача .Введіте бажане ім'я в полі «Зміна імені» для зміни імені користувача .
7
Використовуйте функцію «Створення пароля» для зміни пароля користувача .Введіте новий пароль у полі «Введіть новий пароль» і повторіть його в полі «Введіть пароль для підтвердження». Вкажіть підказку в полі «Введіть слово або фразу, що служить підказкою про пароль».
8
Використовуйте функцію «Зміна типу облікового запису» для модифікації прав доступу користувача .
9
Використовуйте функцію «Зміна зображення» для зміни аватара користувача .Виберіть один із запропонованих стандартних малюнків і натисніть кнопку «Змінити малюнок» або скористайтеся пошуком зображень, що зберігаються на комп'ютері, для вибору бажаного малюнка.
10
Виберіть пункт «Видалити пароль» для повного видалення пароля користувача .
11
Виберіть пункт «Видалити обліковий запис» для повного видалення відомостей про користувача.
12
Поставте прапорець у полі «Використовувати сторінку вітання» для відображення вікна з іконками всіх користувачів при завантаженні системи. Зніміть прапорець для відображення стандартного вікна з пропозицією ввести ім'я користувача і пароль.
Зверніть увагу
Внесення змін до облікових записи користувачів можливо тільки адміністраторами комп'ютера.
Корисна порада
При відображенні стандартного вікна входу в систему перемикання між різними користувачами неможливо.