Як знайти System volume information.

Папка System Volume Information представляє з себе приховану системну папку, використовувану додатком відновлення системи для зберігання інформації про точки відновлення. Кожен розділ жорсткого диска комп'ютера містить папку System Volume Information. Певні неполадки системи можуть зажадати можливості доступу до цієї папки.
Вам знадобиться
  • Windows XP
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в "Мій комп'ютер".
2
Виберіть пункт «Властивості папки» в меню «Сервис».
3
Вкажіть пункт «Показувати приховані файли і папки» на вкладці «Вид».
4
Зніміть прапорець на полі «Приховувати системні захищені файли (рекомендовано) і натисніть кнопку« Так »для підтвердження виконання команди.
5
Відкрийте папку System Volume Information подвійним кліком миші на значок папки (Windows XP Professional або Windows XP Home Edition з файлової системою FAT32).
6
Викличте сервісне меню правим кліком миші на поле System Volume Information і виберіть команду «Загальний доступ і безпека» (Windows XP Professional з файлової системою NTFS в складі домена, робочої групи або на автономному комп'ютері).
7
Вкажіть вкладку «Безпека» і натисніть кнопку «Додати» для введення імені користувача, якому передбачається надати доступ.
8
Натисніть кнопку OK і підтвердіть свій вибір вторинним натисканням кнопки OK.
9
Відкрийте папку System Volume Information подвійним кліком миші на значок папки (Windows XP Professional з файлової системою NTFS в складі домена, робочої групи або на автономному комп'ютері).
10
Використовуйте програму командного рядка Cacls для перегляду та зміни списків управління доступом до файлів і папок в Windows XP Home Edition з файлової системою NTFS.Нажміте кнопку «Пуск» для виклику головного меню і перейдіть в "Виконати".
11
Введіть значення cmd в рядок пошуку і натисніть кнопку OK.
12
Відкрийте кореневої каталог розділу з шуканої папкою System Volume Information і введіть значення в поле командного рядка: cacls "[ім'я_диска]: \ System Volume Information"/E/G [ім'я користувача]: F Натисніть клавішу Enter.
13
Відкрийте папку System Volume Information подвійним кліком миші на значок папки.
14
Скасуйте наданий доступ введенням значення: cacls "[ім'я_диска]: \ System Volume Information"/E/R [ім'я користувача]
Зверніть увагу
Проведення багатьох операцій доступно тільки адміністраторам комп'ютера.