Як дізнатися номер прошивки Samsung. дізнатися прошивку i900.

Ви стали щасливим володарем телефону фірми Samsung. І вам напевно захочеться використовувати його потенціал по максимуму, встановивши останню версію прошивки . Ось тільки спочатку слід дізнатися, яка версія вже стоїть на телефоні. Адже цілком можливо, що ніяке оновлення вам поки і не знадобиться.
Вам знадобиться
  • телефон Samsung (обов'язково), комп'ютер з встановленим ПЗ (за бажанням)
Інструкція
1
Візьміть ваш телефон. При необхідності увімкніть його. Якщо ваш Samsung повністю сенсорний, викличте екранну клавіатуру. Наберіть на клавіатурі комбінацію * # 1234 #. Номер вашої прошивки висвітиться на екрані телефону. Не лякайтеся, якщо з'являться два номери. Наприклад: (SW VER) S5250XХJH1 (CSC VER) S5250CISJH1. У цьому випадку версію прошивки позначає верхній номер - SW VER.
2
Визначте дату випуску прошивки , скориставшись одним із сайтів, на якому передбачена така функція (треба буде просто ввести номер в спеціальне віконце, і система видасть результат розшифровки). Або просто згадайте латинський алфавіт.Сначала в номері прошивки вказана модель телефону, для якого вона призначена. У даному прикладі - це S5250. Наступні дві букви позначають країни, на які орієнтувався розробник даного ПЗ. У нашому прикладі (ХХ) - це країни Європи. (Повний перелік буквених кодів, що позначають країни призначення, можна при необхідності знайти в інтернеті). Наступні дві букви позначають, відповідно, рік і місяць виходу версії прошивки . При цьому порядковий номер букви в латинському алфавіті відповідає порядковому номеру року і місяця в календарі. Тобто перший місяць - січень - позначається буквою А. У прикладі стоїть буква Н - восьма буква алфавіту - отже, версія вийшла в серпні (8-й місяць). У позначенні року виняток становить лише W - 2003. З 2004 року (D) літери призначаються за тим же принципом. У прикладі стоїть J - 10-я буква - відповідно рік 2010. Версія 2011 року буде позначена буквою K, 2012 -L. У самому кінці вказана цифра 1 - це номер редакції встановленої прошивки .
3
Встановіть на ваш комп'ютер програму Samsung Kies, якщо ви досі з якоїсь причини цього ще не зробили. Її можна безкоштовно завантажити з сайту компанії Samsung. Запустіть програму і підключіть телефон до комп'ютера через вхідний в комплект дата-кабель або за допомогою Wi-Fi (якщо ваш телефон підтримує такий спосіб підключення). При підключенні виберіть у меню на екрані телефону пункт Samsung Kies. Програма Samsung Kies самостійно перевірить версію прошивки вашого телефону і не тільки покаже вам номер прошивки на моніторі комп'ютера, але і перевірить наявність офіційних оновлень на сайті розробника. Якщо більш нові версії ПЗ будуть виявлені, ви зможете тут же їх встановити.
Зверніть увагу
Якщо ви встановите на свій телефон прошивку сторонніх розробників, ви втратите право на гарантійне обслуговування.
Корисна порада
Перед тим як встановити на телефон прошивку нової версії, зробіть резервну копію наявної прошивки і всіх даних телефону за допомогою програми Samsung Kies.
Прошивка мобільного телефону - це в своєму роді операційна система, принципом роботи нагадує ту, що встановлена на комп'ютер. Виробники телефонів періодично випускають оновлення прошивок, покращуючи інтерфейс меню і виправляючи різні помилки. Дізнатися версію прошивки на кожному телефоні можна по-своєму.
Інструкція
1
Щоб дізнатися версію прошивки телефону Alcatel, введіть на клавіатурі * # 06 #
2
В Apple Iphone встановлену версію прошивки можна подивитися, якщо зайти в меню «Налаштування» - «Основні» - «Про устрій». Навпаки поля «Версія» буде значитися номер прошивки .
3
Версію прошивки телефону Fly і деяких інших китайських телефонів можна дізнатися за допомогою команди * # 18375 #
4
Для мобільників компанії LG наберіть на клавіатурі 2945 # * # або 8060 # *
5
У телефонах Motorola дізнатися прошивку можна командою * # 9999 #
6
Для телефонів Nokia, наберіть на клавіатурі команду * # 0000 #
7
Виробники телефонів Philips рекомендують використовувати для ідентифікації прошивки команду * # 8375 #
8
Щоб дізнатися номер прошивки Samsung введіть * # 1234 # або * # 9999 #