Як закріпити ярлики на робочому столі. чому на виндовс хр ярлики по порядку.

Багато користувачів стикаються з проблемою: любовно і старанно вибудувані на робочому столі Windows ярлики самостійно зміщуються і порушують встановлений порядок. Дуже часто це відбувається через зміну дозволу екрану, особливо після запуску ігор, в яких зазвичай ставляться свої, відмінні від системних, параметри дозволу.
Інструкція
1
Розставте ярлики на робочому столі так, як ви хочете. Важливо, щоб при цьому було виставлено ваше стандартне дозвіл, наприклад 1920 * 1080, або 1024 * 768. Якщо ви користувач Windows 7 або Windows Vista - вам дещо простіше. У цих системах перероблений спосіб, яким система «запам'ятовує» розташування значків на робочому столі. Натисніть правою кнопкою на вільному просторі, виберіть рядок меню «Вид», зніміть галочку з пункту «Упорядкувати значки автоматично». Натисніть правою кнопкою на вільній частині робочого столу, і виберіть лівою кнопкою миші пункт «Оновити».
2
Тепер позиції значків збережені в кеш-пам'яті системи і в цьому дозволі екрану ярлики розташовуватимуться саме так. Якщо ж змінилося дозвіл - достатньо просто повернути правильне значення і значки стануть на свої місця. Щоб встановити потрібне вам дозвіл в Windows 7, натисніть правою кнопкою на робочому столі, і виберіть пункт «Дозвіл екрану». З'явиться вікно, в якому буде вказано назву вашого монітора і в другій сходинці буде випадає, натиснувши на чорний трикутник, ви зможете вибрати потрібні параметри монітора. Коли виберете - натисніть "Застосувати" і підтвердіть свій вибір.
3
В старішої операційній системі Windows XP цей механізм не працює, як слід, тому кращий вихід - використовувати сторонні програми. Відкрийте інтернет-браузер і задайте в пошуку запит «Скачати Icon Position». Це невелика безкоштовна програма для збереження обраного розташування значків робочого столу. Є й інші програми схожого типу, наприклад Icon Restore, або Desktop Icon Position Saver 64-bit. Скачайте програму для управління іконками, запустіть її.
4
Розставте значки так, як вам потрібно, і в програмі Icon Position натисніть першу кнопку - «Зберегти позицію іконок». Потім натисніть другу - «Оновити кеш іконок».
5
Тепер, щоб відновити розташування значків, яке ви вибрали, досить запустити програму, і натиснути третю кнопку - «Відновити ...». За аналогічним принципом працюють і інші програми схожого призначення. Цей спосіб діє і в Windows 7, наприклад, для випадків, коли позиції іконок змінені не через дозвіл, а випадковим натисканням кнопки «Розмістити по порядку, по імені» або через чийогось втручання.
6
Слід пам'ятати, що програма запам'ятовує саме той порядок, який ви зберегли, і якщо ви додаєте або видаляєте якісь іконки - повторіть процес збереження позицій ярликів.
Напевно, ви вже помічали, що при зміні дозволу екрану або збоях комп'ютера, які викликали перезавантаження комп'ютера, на робочому столі змінювалося розташування значків. Добре, якщо їх всього десяток, але розставляти значки по порядку, коли їх кілька десятків досить нудне заняття.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Icon Protector.
Інструкція
1
Як часто ви намагалися розгребти завали ярликів на робочому столі? Рано чи пізно, але це доводиться робити. Хтось встановлює новий wallpaper (шпалери для робочого столу) і розкладає ярлики згідно малюнку на «шпалерах», але в один момент все оформлення ярликів злітає, тому для вирішення проблеми можна використовувати стандартні системні засоби або додаткове програмне забезпечення.
2
Найпростішим рішенням буде банальне закріплення значків робочого столу. Для включення цієї опції натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу, виберіть пункт меню «Упорядкувати» і виберіть зі списку команду «Закріпити». Метод дієвий, але не дозволяє переміщати ярлики в які-небудь папки і т.д.
3
Для коректного управління ярликами існує кілька утиліт, на жаль, компанія Microsoft ще не розробила такий утиліти, тому доводиться користуватися сторонніми утилітами, наприклад, Icon Protector. Завантажити її можна за наступним посиланням http://ace.narod.ru/iconprot.
4
Програма займає невелику кількість оперативної пам'яті і після її запуску постійно знаходиться в системному треї (поряд з годинником). В архіві з утилітою знаходиться 2 файли, їх необхідно скопіювати в будь-який каталог, бажано в папку C: \ Program Files \ Icon Protector.
5
Для автоматичного запуску програми її ярлик необхідно помістити в папку «Автозавантаження». Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт "Всі програми", натисніть правою кнопкою миші на папці «Автозавантаження».
6
У розпочатому каталозі натисніть правою кнопкою миші на вільному місці, в контекстному меню виберіть групу «Створити», а потім пункт «Ярлик». У вікні, натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до виконуваного файлу, в якості якого ви вибрали C: \ Program Files \ Icon Protector \ IconProt.exe. Натисніть кнопку «ОК», щоб закрити це вікно.
7
У вікні створення ярлика натисніть кнопку «Далі», введіть назву програми Icon Protector і натисніть кнопку «Готово».
8
Для збереження розташування іконок на робочому столі натисніть правою кнопкою миші на значку програми і виберіть розділ Save Desktop, потім виберіть будь-яку схему. Відновлення збереженого варіанти розташування проводиться аналогічно, замість розділу Save Desktop виберіть розділ Load Desktop.