Як висушити лимон. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Всім відомо, що лимон незамінний при застуді, хороший у багатьох кремах і начинках, прекрасно доповнює рибні страви. Але і це ще не все. Лимон - прекрасний елемент декоративного оздоблення і, якщо його посушити, ви зможете прикрасити журнальний столик екзотичної композицією і ароматизувати повітря в кімнаті. А можете отримати блюдо смачних і красивих цукатів.
Вам знадобиться
    • лимони;
    • гвоздика (не бороною);
    • цукровий пісок;
    • вода.
Інструкція
1
Щоб отримати декоративні сушені лимон ниє дольки, наріжте лимон кружками товщиною не більше п'яти міліметрів. Розкладіть рівним шаром на папері для випічки і залиште в добре провітрюваному приміщенні на декілька днів. Раз в день перевертайте що сохнуть дольки. Процес сушіння займе близько тижня. Висушені лимон и можна використовувати для декоративних композицій, обробки подарункових коробок, мила ручної роботи.
2
Щоб отримати декоративний ароматичний кулька виберіть цілий, не перезрілі лимон з товстою цедрою. В цедрі виконайте отвори і вставте в них гвоздику. При сушінні лимон зменшиться в обсязі, так що вставляйте гвоздічін не надто часто. Підготовлений до сушки лимон покладіть в паперовий пакет і повісьте на місяць в добре провітрюване приміщення. Висушений таким способом лимон можна обв'язати тонким декоративним шнуром або покласти в тонку сітку і підвісити в кімнаті. Таким же чином можна посушити лайми і невеликі апельсини.
3
Для того щоб отримати цукати, візьміть чотири лимон а. Вимийте лимон и в холодній воді і насухо витріте.Нарежьте лимон и на долькі.Положіте дольки в воду і варіть їх протягом двох-трьох мінут.Переложіте дольки в холодну воду і вимочуйте дві доби, міняючи воду щодня. Це допоможе видалити гіркоту з лимон ов.Сделайте сироп зі склянки води і чотирьох склянок цукрового піску. Залийте дольки гарячим сиропом і залиште на п'ять часов.Поставьте посудину з лимон ами на вогонь, доведіть сироп до кипіння і варіть п'ять мінут.Видержіте лимон и в сиропі 10:00, після чого знову поставте лимон и на вогонь і варіть протягом п'яти хвилин. Цю операцію потрібно повторити три раза.Виложіте лимон ниє дольки на тарілку і залиште сушитися при кімнатній температурі в добре провітрюваному приміщенні. Кілька разів на день перевертайте лимон ниє дольки, щоб вони зберегли приємний зовнішній вигляд.