Як заповнити катридж самому.

Практично будь-яка людина, що користується офісною технікою, хоча б раз у житті стикався з тим, що в самий невідповідний момент принтер раптом перестає друкувати. Як правило, справа в тому, що в картриджі закінчилися чорнило. Купити новий картридж для будь-якої моделі принтера зараз не проблема. Але є інше рішення - заправити картридж самостійно, заощадивши при цьому деяку суму грошей. Для цього буде потрібно трохи терпіння і акуратність.
Вам знадобиться
  • - плоска і хрестова викрутки,
  • - тонер,
  • - воронка для тонера,
  • - пилосос для тонера
  • - шприц
Інструкція
1
Заправка лазерного прінтераРасстеліте газету або непотрібну ганчірку, щоб не забруднити робочу поверхню стола. Вийміть картридж із принтера. Покладіть картридж перед собою і відкрутите болти, що знаходяться в його підставі. Акуратно зніміть верхню кришку картриджа. Переверніть кришку і ретельно витрусити всю «відпрацювання» з бункера. Пропилососьте бункер і кришку спеціальним пилососом. Відкрутіть два гвинти з лівого боку картриджа і зніміть бічну кришку. Витягніть пробку, що знаходиться під кришкою. Акуратно витрусіть залишки тонера і пропилесосьте. Засипте новий тонер і зберіть все в зворотній послідовності.
2
В деяких моделях лазерних принтерів встановлені спеціальні запобіжники або чіпи, що перешкоджають їх заправці. Якщо у вашій моделі принтера встановлений чіп, то після заправки картриджа буде необхідно його перепрошити або замінити. Без цього ваш принтер працювати не будет.Еслі у вашій моделі принтера встановлено запобіжник, то після заправки картриджа необхідно замінити його на новий, номіналом до 100мА. Також значення лічильника копій можливо скинути з сервісного меню апарату.
3
Заправка струменевого прінтераІзвлекіте картридж з принтера і зніміть з нього пластикову плівку. Якщо пластикова плівка ушкодилася - акуратно заклейте її за допомогою ізоляційної стрічки або скотча. Знайдіть заправний отвір і позначте його за допомогою різнокольорових зубочисток, щоб не помилитися при заправці. Наповніть шприц чорнилом. Слід пам'ятати, що при заправці чорного картриджа вам буде потрібно 15 мілілітрів чорнила, а при заправці кольорового - 5 мілілітрів. Акуратно введіть голку шприца в заправний отвір картриджа і повільно влийте чорнило. При цьому необхідно стежити за тим, щоб картридж не переповнений. Прикріпіть пластикову плівку на місце. Переконайтеся, що отвір щільно закрите, інакше картридж може протекти. Вставте картридж в принтер.
Зверніть увагу
При заправці картриджа струменевого принтера не можна вводити голку шприца занадто глибоко - цим ви можете пошкодити картридж.
Корисна порада
Щоб не забруднити руки при наповненні картриджа, краще проводити всі роботи в тонких гумових рукавичках.