Як позбутися від оттеков. урологічний збір набряки нирок.

Набряки з'являються переважно через неправильну роботи нирок, іноді серця або органів травлення. Залежно від того, з чим пов'язані надлишки рідини в організмі, потрібно проводити і відповідне лікування.
Вам знадобиться
  • - діуретики;
  • - кава, чай;
  • - урологічний або нирковий збір;
  • - кукурудзяні рильця.
Інструкція
1
Сходіть в лікарню і пройдіть повне обстеження не тільки нирок, але й інших внутрішніх органів. Також відвідайте кардіолога, нехай лікар вас огляне. Після обстеження вам призначать лікування. Воно може полягає в прийомі діуретиків, а іноді і допоміжних препаратів, наприклад, для нормалізації роботи серця, печінки та інших органів. Прийом препаратів може призначати тільки фахівець, самостійно приймати таблетки, тим більше що нормалізують роботу нирок, не можна.
2
Якщо похід в лікарню не входить у ваші плани, то спробуйте безпечні способи лікування. Деяким людям відмінно допомагає вивести набряки з обличчя кави. Якщо у вас немає захворювань серцево-судинної системи, випивайте зранку склянка кави, можете додавати трохи молока. Сечогінний ефект з'явиться вже через 30 хвилин, але це пов'язано скоріше із пробудженням організму після сну, ніж з лікувальним ефектом. Аналогічно діє зелений і чорний чай.
3
До серйознішого лікуванню відноситься нирковий або урологічний збір. Купіть його в аптеці, приймайте так, як написано в анотації. Пам'ятайте, що складається він переважно з трав, тому можуть бути алергічні реакції. Дані збори не тільки виводять набряки, але і коректують роботу нирок, також володіють і протимікробну дію. Перед застосуванням консультація уролога не зашкодить.
4
Купіть в аптеці кукурудзяні рильця. Залийте 1 десертну ложку сировини склянкою окропу. Настоюйте близько 1 години. Приймайте по 1 ст. л. кожні три години, курс лікування повинен становити 7 днів.
5
Під час лікування обмежте вживання солі, маринованих продуктів, жирної і смаженої їжі. Не пийте мінеральні води, в них занадто багато солей. Якщо набряки так і не пройшли, негайно відвідайте лікарню і все ж пройдіть обстеження. Іноді набряки з'являються через каміння або піску в нирках, а вилікувати їх таким чином не вийде.