Як визначити шкіряне взуття.

Шкіра - це такий матеріал, який досить часто підробляють і під виглядом оригіналу виставляють на продаж. Підробки бувають настільки добре зроблені, що їх важко виявити. Але зробити це все ж можливо.
Інструкція
1
Крапніть на шкіряні чоботи краплю води. Якщо шкіра справжня, то вона повинна вбирати вологу. Якщо на вітрині стоїть взуття зі шкірозамінника, то вода з нього стече, причому поверхня залишиться абсолютно сухою. Якщо крапелька стікає по шкірі, то вона залишає за собою мокрий слід, який висихає через деякий час. Якщо матеріал дійсно якісний, то після висихання води білі сліди не повинні залишатися на чоботях.
2
Справжня шкіра не горить. Якщо до взуття на деякий час піднести запальничку, то взагалі нічого не станеться. А ось шкірозамінник при найменшому контакті з вогнем починає плавитися. Правда, безпосередньо в магазині вам навряд чи вдасться провести подібний експеримент.
3
Потримайте чоботи в руках. Натуральна шкіра має здатність нагріватися і зберігає тепло протягом деякого часу. Замінник також здатний нагріватися, але він відразу ж і остигає. Крім того, шкіра набагато м'якше і приємніше на дотик, ніж шкірозамінник.
4
Понюхайте взуття . Шкіра має своєрідний не надто сильний запах. Якщо виріб було оброблено з дотриманням всіх правил, то ви навіть зможете відчути легкий ненав'язливий аромат. Однак запах, це ще не показник того, що річ дійсно з натуральної шкіри. Зараз хитрі виробники шкірозамінника для імітації запаху стали додавати в нього шкіряну стружку.
5
З особливою увагою проведіть огляд всіх швів. З них ні в якому разі не повинні висовуватися нитки. Якщо ви виявили щось підозріле, то не купуйте дану взуття . Адже виріб із шкірзамінника непрактично, воно буде носитися набагато менше, ніж шкіряне.
Корисна порада
Не варто купувати на базарі чи в недавно відкрилися магазинах шкіряні речі. Довіряйте тільки вже встигли зарекомендувати себе з позитивного боку салонам.