Як умовити маму купити кошеня.

Поява в будинку домашньої тварини накладає на його господарів певні зобов'язання. Адже тварини це, по суті, ті ж діти, які потребують уваги і турботи. Тому небажання дорослих обтяжувати себе ще одним «дитиною» зрозуміло. Але чи можна знайти спосіб вмовити батьків завести в будинку, наприклад, кошеняти ?
Інструкція
1
В першу чергу треба дізнатися у батьків об'єктивну причину, по якій вони не хочуть заводити домашніх тварин. Непомітно з'ясуйте в розмові, чи немає у когось із членів сім'ї алергії. Зазвичай це найвагоміший аргумент проти кішок. Якщо є - вам доведеться змиритися з тим, що тварин в будинку не буде, тому що здоров'я членів сім'ю важливіше.
2
Іншим стримуючим фактором може бути фінансове становище сім'ї. Домашні тварини - це додаткові витрати на харчування вихованця, аксесуари для ігор і життєдіяльності, ветеринарні послуги. І часом ці витрати сумірні з утриманням дітей. В цьому випадку батьків треба зрозуміти або докласти зусиль для самостійного заробляння грошей для утримання кошеняти .
3
Якщо стримуючих чинників немає, то краще поговорити на тему заклади кошеняти спочатку з одним з батьків. Краще з мамою - найчастіше вона більш лояльна в питанні домашніх тварин, особливо, кішок. Якщо вам вдасться отримати в союзники маму, то вважайте що татове дозвіл у вас в кишені.
4
Для розмови з мамою виберіть вдалий момент. Напередодні у вас не повинно бути ніяких суперечок і розбіжностей, і взагалі, ваша поведінка не повинно викликати нарікань. Це важливо для приведення аргументів «за». В момент розмови у мами має бути гарний настрій і вільний час. Краще поговорити докладно, ніж на бігу, і обговорити всі спірні моменти.
5
Почніть свою розмову з вашого бажання завести кошеняти . Відразу ж почніть приводити плюси такого вибору, і аргументи, чому вам так важливий цей вихованець. Може, ви відчуваєте себе самотньо, і пухнастий клубок допоможе впоратися з сумним настроєм. Або просто запав у душу кошеня, якому потрібен будинок. Може, вам дуже сподобалася певна порода - так розкажіть мамі всі достоїнства цих кішок. Обов'язково пообіцяйте мамі, що візьмете обов'язки по догляду за кошеням на себе: будете годувати, вставати рано вранці на його вимогу, грати з ним, прибирати за ним лоток.
6
Не вимагайте від батьків миттєвої відповіді. Дайте їм час все обдумати, звикнутися з цією думкою. Якщо ви бачите, що обдумування затягнулося, м'яко нагадайте про своє прохання. Можна натякнути, що скоро свята (день народження, Новий рік) і ви мрієте саме про це подарунок.