Як обчислити IP комп'ютера.

Іноді виникає необхідність дізнатися свій IP-адресу. Це цифровий код ідентифікації в мережі. IP-адреса завжди унікальний в рамках вашої комп'ютерної мережі. Він може бути динамічним або статичним (тобто змінним чи ні) - це залежить від мережевого обладнання, мережевих налаштувань та інтернет-провайдера. Ви можете легко дізнатися свій IP-адресу за допомогою системних утиліт.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У вікні введіть команду cmd і натисніть Enter. Відкритий чорний вікно - це і є командний рядок. Також варто відзначити, що для використання даної команди потрібно в більшості випадків володіти правами адміністратора даного комп'ютера . Тому при включенні комп'ютера входите під обліковим записом адміністратора або створіть нову.
2
Введіть команду ipconfig і натисніть Enter на клавіатурі. На вікні з'явиться інформація про ваші мережевих характеристиках. Ви так само можете ввести команду ipconfig/all, яка виведе розширений варіант інформаційного повідомлення, в якому буде вказано в тому числі і МАС-адресу.
3
Знайдіть область даних, зазначених як IP-адреса - це і є шукана інформація. Скопіюйте її, з урахуванням точок. Закрийте вікно командного рядка. Тепер вам відомий IP адресу. Також варто зазначити, що даний параметр може постійно змінюватися в системі, так як у вас може бути IP динамічний і при кожному підключенні інтернету він змінюється.
4
Є й інший спосіб дізнатися IP-адресу. Зайдіть в панель управління, в розділ «Мережа та інтернет», де виберіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом». У правій частині екрана знайдіть напис «Підключення по локальній мережі» та натисніть на неї. У вікні натисніть на кнопку «Відомості» - і на екрані з'явиться інформація про ваші мережевих налаштуваннях.
5
Цифровий код IP-адреси не випадково складається з чотирьох частин: це десятковий варіант запису двійкового числа, що позначається номер мережі і номер комп'ютера в цій мережі. Також важливим є маска підмережі, яка визначає адресу незалежно від класу мережі. Зазвичай це маска підмережі на більшості комп'ютерів представлена в наступному вигляді 255.255.255.0. В цілому можна сказати, що IP визначити не важко.