Як завести машину в холодну погоду.

Зимовий період завжди важко переноситься не лише живими організмами, а й механізмами, особливо з урахуванням наших погодних умов, коли нічна температура може знижуватися до -30 градусів, а вдень підвищуватися до нульової. Такі різкі температурні перепади створюють масу проблем для власників автомобілів, особливо при старті холодного двигуна.
Вам знадобиться
  • - Працездатний акумулятор;
  • - Цілі проведення й трамблер;
  • - Підходяще масло;
  • - Відсутність води в баку і на проводці;
  • - Вчасно змінення свічки;
  • - Вчасно змінення фільтри;
  • - спрей WD-40.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що відключені всі периферійні електроспоживачі: магнітола, вентилятор печі, обігрів сидінь, кондиціонер і пр.
2
Робота акумулятора багато в чому залежить від температури, тому якщо він холодний, включите ненадовго фари, тоді протікає струм нагріє батарею і підвищить її електричну віддачу.
3
Проверніть двигун стартером, але запускати його відразу не варто. Це забезпечить подачу масла і наступного разу дозволить обертатися двигуну легше.
4
Пробуйте завести двигун. При цьому не забувайте про необхідність повністю вичавити зчеплення, щоб полегшити обертання колінчастого вала.
5
При невдалій спробі запуску двигуна виждіть час, не заводите двигун відразу ж, цим можна погіршити ситуацію, випадково "залив" свічки.
6
Повторіть свою спробу через 20-30 секунд і в цьому випадку двигун, швидше за все, запуститься. Але не тисніть на педаль газу, необхідну кількість суміші і так потрапить в циліндр за рахунок автоматичної системи упорскування.
7
Якщо ж двигун знову не запуститься, то повторіть спробу кілька разів з перервами в 30 секунд.
8
Якщо 5-7 спроб виявилися безрезультатними, то переходите до розгляду наступної проблеми.
9
За допомогою спеціального спрея (WD-40) видаліть вологу з високовольтних проводів.
10
Якщо через безліч невдалих спроб акумулятор сильно розрядився, необхідно зробити підзарядку акумулятора.
11
Провівши старт двигуна, прогрійте його, поступово збільшуючи обороти педаллю газу.
Зверніть увагу
Якщо у вас є гараж, не варто залишати вашу машину в лютий мороз на вулиці. Намагайтеся по можливості хоча б на ніч ставити його на звичне місце стоянки, оскільки температура в гаражі завжди на 5-7 градусів вище, ніж на вулиці. Це дозволить підтримувати двигун в теплому стані, що практично гарантує його запуск при будь-якому морозі.
Корисна порада
Для уникнення подібних проблем з двигуном, намагайтеся прогрівати його раз на 2-3 години, це дозволить вам гарантовано виїхати з роботи додому. Вночі можна періодично виходити прогрівати двигун самому, але набагато простіше домовитися зі сторожем на стоянці, щоб він прогрівав ваш автомобіль протягом ночі за певну плату.