Як завантажити Livecd.

Іноді потрібно запустити операційну систему в екстреному режимі, наприклад, система не хоче завантажуватися, а встановлювати заново операційну системи немає часу. У таких випадках можна скористатися спеціальним чином диска, який можна записати на будь flash-носій.
Вам знадобиться
  • - образ диска LiveCD;
  • - програмне забезпечення PEBuilder і PE2USB;
  • - flash-носій (обсяг від 600 Mb).
Інструкція
1
Спочатку передбачається, що завантажувальну флешку потрібно створити заздалегідь (на всякий пожежний). На flash-носій необхідно буде перенести LiveCD. Напевно, ви вже стикалися з таким диском або чули про нього від друзів: він допомагає запустити робочу версію обраної вами операційної системи, в ній ви можете здійснювати будь-які дії, включаючи роботу з розділами жорсткого диска.
2
Насамперед, вам необхідно завантажити з інтернету на жорсткий диск свого комп'ютера образ будь-якої операційної системи формату LiveCD. Також вам потрібна програма PEBuilder, яка розроблена для створення завантажувального розділу на будь флешці. Після установки даної утиліти, запустіть її, перед вами з'явиться головне вікно.
3
Перейдіть до блоку «Створення диска». У порожньому полі «Джерело» необхідно вказати розташування настановного диска з операційною системою, наприклад, диск «D». У полі «Каталог призначення» вкажіть назву папки, в яку необхідно зберегти майбутній дистрибутив системи. Натисніть кнопку «Створення збірки» для переходу до наступного кроку.
4
Програма почне створювати збірку (дистрибутив), який можна буде скопіювати на flash-носій, і потім запустити. Варто відзначити, що поле «Каталог призначення» - це директорія в папці з програмою. За замовчуванням файли програми копіюються в папку pebuilder «номер версії» на диску «С».
5
Тепер запустіть програму PE2USB. У вікні, перейдіть до розділу «Налаштування форматування», поставте відмітку напроти пункту «Дозволити формат диска». У порожньому полі «Шлях для створення WinPE файлів» вкажіть розташування директорії, в яку був збережений образ, створений за допомогою програми PEBuilder.
6
Після внесення всіх змін в установки цієї програми, натисніть кнопку «Почати». Образ диска LiveCD буде скопійовано на вашу флешку. Перед застосуванням даної завантажувальної флешки необхідно виставити в налаштуваннях черговості завантаження BIOS Setup значення usb-drive.