Як очистити ram.

У процесі експлуатації операційної системи можна спостерігати зниження швидкості її роботи. «Загальмування» системи відбувається через засмічення системного реєстру і оперативної пам'яті, брак місця на жорсткому диску і багатьох інших факторів. За допомогою стандартних утиліт Windows можна очистити частину постійно завантаженою оперативної пам'яті.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Msconfig.
Інструкція
1
Щоб виправити проблему часткового засмічення оперативної пам'яті зовсім не обов'язково вдаватися до допомоги спеціальних утиліт, які можуть займати достатню кількість вільного місця на жорсткому диску. За допомогою стандартної утиліти Msconfig можна відрегулювати список програм, що знаходяться в автозавантаженні системи.
2
Причому тут «автозавантаження» і «очищення оперативної пам'яті», адже це різні речі? Справа в тому, що при завантаженні операційної системи запускається деяка кількість програм або додатків. ОЗУ (загальне запам'ятовуючий пристрій) влаштовано таким чином, що вона містить в собі файли запущених додатків. Таким чином, будь-яка запущена програма є маленьким «гальмом» під час роботи операційної системи.
3
Щоб прибрати кілька додатків зі списку автозавантаження, необхідно запустити вище описану утиліту. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду msconfig і натисніть клавішу Enter на клавіатурі.
4
У вікні, перейдіть до вкладки «Автозавантаження» і уважно перегляньте список всіх додатків, які завантажуються при кожному старті системи. Якщо розібратися, непотрібних додатків в цьому списку буде більш ніж достатньо. З цього списку можна сміливо видалити програми, ярлики яких є на робочому столі, наприклад, різного роду програвачі, текстові редактори, файлові менеджери, інтернет-браузери та інтернет-пейджери.
5
Щоб скасувати завантаження конкретного додатка, необхідно зняти позначку навпроти його назви. Після скасування завантаження декількох додатків натисніть кнопку «Застосувати». На екрані з'явиться вікно з вибором дій: «вихід без перезавантаження» або «перезавантаження». Виконайте ту дію, яку вважаєте за потрібне.
6
Під час наступного завантаження системи на екрані з'явиться вікно, в якому варто поставити відмітку напроти пункту «Не виводити ...». Ви самі побачите, як швидко стала завантажуватися система.