Як зварити каву. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Не всім до смаку розчинна кава, удосталь що знаходиться на прилавках магазинів, але і не кожен вміє зварити каву зерновий або мелений. А адже саме мелений кави може дати неповторний смак і аромат. Відкриємо секрети приготування смачної кави.
Інструкція
1
Немає єдиної розуміння про те, як правильно варити каву, адже фахівці виділяють не менше десятка різних варіантів приготування цього напою. Розглянемо основні способи, які з плином часу стали улюбленими для поціновувачів кави.
2
Одним з поширених способів приготування кави до останнього часу залишався «кава по-східному». Для того щоб зварити каву за таким рецептом потрібно нехитре пристосування під назвою турка (або джезва) - мідна ємність у формі ковша з довгою ручкою. Щоб правильно зварити каву потрібно насипати мелену каву, з розрахунку 2 столові ложки на склянку води, в турку, залити холодною водою, але не до країв, і поставити на тихий вогонь. Коли вода закипить і кавова піна почне підніматися до країв - кава готова. Слід налити його в чашку і додати за смаком цукор, молоко і спеції - корицю, кардамон і т.д.
3
Приготування кави в френч-пресі - спеціальному чайничку з поршнем практично не відрізняється від приготування в френч-пресі чаю. Поршень піднімається вгору, чайник ополіскується окропом, після чого в колбу засипається мелену каву, і заливається щойно закипілої водою. Кілька хвилин кави настоюється, а потім поршень опускається вниз, вичавлюючи кави. Можна розливати по чашках і насолоджуватися смаком, який не схожий ні на один інший - приготований в френч-пресі кава володіє оригінальним смаком.
4
З розвитком нових технологій в продажу з'явилися кавоварки і кавомашини, що дозволяють приготувати такі види кави як капучино, еспресо, лате. Вручну таку каву приготувати вельми проблематично. Щоб приготувати капучіно, еспресо або лате в кавоварці або повністю автоматизованої кавомашині, достатньо скористатися інструкцією до конкретного апарату - зазвичай це найпростіша процедура.