Як зняти стартер з БМВ. бмв М60 Як зняти стартер.

Стартер необхідний для того, щоб розкрутити вал двигуна до частоти, яка необхідна для його запуску. У автомобілів БМВ він розташовується збоку в місці стику блоку циліндрів.
Інструкція
1
Отсоедините негативний дріт від акумулятора. Пам'ятайте, що робити це потрібно при вимкненому запаленні. Батарея у багатьох автомобілів знаходиться в багажному відсіку з правого боку. Не забувайте про те, що при відключенні акумулятора може відбутися скидання несправностей з пам'яті приладів управління, тому перед зняттям стартера проведіть зчитування цих даних. Найкраще це зробити на станції технічного обслуговування.
2
Акуратно закрийте позитивну клему батареї, щоб запобігти можливості випадкового контакту. Підніміть автомобіль за допомогою домкрата і встановіть його на підставки. Обережно від'єднайте кришку з рухового відсіку.
3
Зніміть шумоізоляцію під стартером і відверніть болт. У деяких моделей вам доведеться від'єднати паливні шланги близько стартера. Пам'ятайте, що при знятті шлангів потрібно дотримуватися запобіжних заходів. Не користуйтеся поблизу робочого місця вогнем або гарячими предметами і матеріалами. Обов'язково забезпечте хорошу вентиляцію, адже виділювані пари отруйні.
4
Після цього від'єднайте дроти. Клема 30 - це товстий провід, який йде від «плюса» акумулятора, а клема 50 відходить від вимикача запалювання. Обов'язково маркіруйте дроти після їх зняття, щоб при подальшій збірці полегшити собі роботу.
5
Відкрутіть болти, які кріплять стартер з боку коробки передач. Акуратно вийміть стартер з фланця коробки і зніміть його. Після цього ретельно огляньте шестерню стартера і зубчастий вінець. При виявленні пошкоджень проведіть заміну даних деталей.
6
Установку зробіть в зворотному порядку. Слідкуйте за тим, щоб дроти встали на свої місця, відповідаючи маркуванні. Не забудьте приєднати негативний дріт акумулятора і заново встановити годинник.