Як відремонтувати гідропідсилювач.

Гідропідсилювач керма (ГУР) - це частина рульового механізму, яка призначена для того, щоб забезпечити більш легке і плавне керування автомобілем. Це підвищує комфорт і безпеку при управлінні транспортним засобом.
Інструкція
1
Зніміть бачок, в якому знаходиться масло для гідропідсилювача керма. Для цього потягніть його вгору. Після цього злегка ослабте хомут і від'єднайте шланг. Візьміть будь-яку ємність і піднесіть її до місця протікання. Відкрутіть хомут поворотного шланга і зніміть шланг. Для запобігання витоку рідини закрийте шланги за допомогою пробок.
2
Після виконаної процедури підключіть шланги і зафіксуйте їх за допомогою хомутів. Знову залийте рідину і подивіться, чи немає протікання. При наявності дефектів усуньте їх і прокачайте систему.
3
При несправності в трубці тиску необхідно зняти її. Для цього відверніть штуцер від з'єднання на насосі. Після цього зробіть підняття автомобіля і зафіксуйте його положення на підставках або опорах. Відверніть гайку, яка фіксує трубку лінії тиску.
4
Від'єднайте штуцери, які кріплять трубку лінії повернення і трубку вхідний лінії. Щоб уникнути протікання і попадання бруду всередину трубок, закрийте їх пробками. Після зворотного установки перевірте всі з'єднання на наявність течі.
5
Якщо дефект знаходиться в трубці лінії повернення, то поставте під місце протікання ємність, одночасно з цим підійміть автомобіль і відверніть штуцер необхідної вам трубки. Після цього опустіть машину і ослабте хомут, який фіксує трубку лінії повернення до бачка. Проведіть заміну несправної трубки і зберіть все в зворотному порядку.
6
Для заміни вимикача тиску гідропідсилювача керма від'єднайте електричний роз'єм і виверніть безпосередньо сам вимикач. Після цього акуратно надіньте пробку на насос Гура. Поставте вимикач тиску на місце. Пам'ятайте, що затягувати його необхідно з моментом 17-23 Н * м. Підключіть електричний роз'єм. Пам'ятайте, що після усунення будь-якої несправності в системі гідропідсилювача необхідно перевіряти систему на наявність витоків.
Гідропідсилювач керма є важливою частиною рульового механізму, яка призначена для легкого і плавного управління машиною. Це підвищує не тільки комфорт, але безпеку під час їзди на транспортному засобі.
Вам знадобиться
  • - невелика кругла ємність;
  • - пробки для шлангів;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Потягніть бачок з маслом для гідропідсилювача керма вгору для того, щоб його зняти. Потім трохи ослабте хомут і відключіть шланг. Піднесіть круглу ємність до місця протікання. Потім відкрутіть у поворотного шланга хомут і зніміть шланг. Для того щоб запобігти витоку рідин, закрийте шланги пробками.
2
Підключіть шланги відразу ж після виконаної процедури, а потім зафіксуйте їх хомутами. Знову залийте рідину і ретельно перевірте, чи немає де-небудь протікання. Якщо виявите дефекти, обов'язково усуньте їх, а потім прокачайте систему.
3
Зніміть трубку тиску, якщо ви виявили у ній які-небудь несправності. Для цього за допомогою викрутки на насосі відверніть штуцер від з'єднання. Потім зробіть підняття машини і зафіксуйте її положення на опорах або підставках.
4
Відверніть гайку фіксуючу трубку лінії тиску, далі від'єднайте штуцери, прикріплені до трубки лінії повернення і вхідний лінії. Закрийте пробками трубки щоб уникнути попадання в них бруду і протікання. Потім огляньте всі з'єднання на наявність течі після зворотної установки.
5
Поставте під місце течі ємність, якщо дефект утворився в трубці лінії повернення. Потім підніміть машину і відверніть штуцер. Далі опустіть на землю авто і ослабте хомут, що фіксує шланг лінії повернення до бачка. Потім акуратно замініть несправну трубку і зберіть всі деталі в зворотному порядку.
6
Якщо ви хочете зробити заміну вимикача тиску гідропідсилювача, то вам буде потрібно від'єднати електричний роз'єм і вивернути його. Потім надіньте пробку на насос і поставте на місце вимикач тиску. Але при цьому затягувати його потрібно з моментом 17-23 Н * м.
7
Далі підключіть електричний роз'єм і перевірте систему на наявність витоків. Якщо ви їх не знайдете, то можна проводити збірку деталей назад. При цьому не забувайте прикручувати болти, гайки і хомути дуже щільно, щоб вони не змогли відкрутитися через вібрації під час руху автомобіля.