Як зняти обшивку дверей Nissan.

Компанія Nissan прийшла на автомобільний ринок в Росії в далекому 1993 році. Після цього пройшло вже багато часу, а компанія успішно продовжує розвиватися у нас в країні. У зв'язку з популярністю даної марки машин, виникає безліч питань з їх експлуатації. Розглянемо як зняти обшивку двері на прикладі Nissan Almera.
Інструкція
1
Візьміть у руки невелику тонку викрутку. Оберніть її тканиною або будь-яким іншим м'яким матеріалом. Після цього постарайтеся підчепити ручку двері: засуньте викрутку і потягніть вгору. При цьому повинні отстегнуться кілька засувок, яких буде достатньо. Вхопитеся руками за ручку і потягніть на себе.
2
Візьміть накладку, яка лежить знизу, і потягніть вгору. Не лякайтеся того, що вона досить таки жорстко закріплена, знімається вона без жодних проблем. Відкрутіть два болти, які розташовані праворуч і ліворуч. Пам'ятайте, що якщо болти погано піддаються через окислення або іржі, то потрібно нанести на них засіб WD-40, яке полегшить процес відкручування. Після цього акуратно від'єднайте рамку з ручки двері і вийміть роз'єм стеклопод'емника, якщо такий має місце бути.
3
Якщо скла опускаються механічним способом, то зніміть лебідку, яка служить для опускання стекол. Для цього знайдіть всередині неї залізну скобу, піддіньте її викруткою або гачком і потягніть вгору. Зніміть ручку і витягніть кнопку фіксатора закривання дверей. Обережно потягніть на себе весь проріз і отщелкніте залишилися кліпси і фіксатори. Слідкуйте за тим, що не поламати їх, інакше обшивка двері в окремих місцях не стане на своє місце в подальшому.
4
Так як верхня частина скла одягнена на залізяки, то просто потягніть всю обшивку вгору і зніміть її. Під обшивкою ви виявите поліетилен, який закріплений герметиком. Не старайтесь відігріти його феном - це навряд чи допоможе. Потягніть поліетилен на себе, а іншою рукою за допомогою гострого ножа ріжте герметик. Не бійтеся, зворотна вклейка не принесе багато клопоту.
5
Подальшу збірку виконуйте в зворотній послідовності, пам'ятайте, що кліпси краще вставляти в обшивку тільки після того, як вся конструкція буде зібрана.