Як прикручувати колеса.

Прикручувати колеса на своєму автомобілі повинен вміти кожен, адже проколене колесо може застати в самий невідповідний момент. Правильна установка коліс дозволить уникнути неприємного люфту керма при русі на дорозі.
Інструкція
1
Самий просто варіант - дістатися до шиномонтажу, де вам за певну суму зроблять всі необхідні операції. Пам'ятайте, що на таких станціях обслуговування часто просто закручують болти по колу колеса, не проводячи ніяких додаткових дій. Таке ставлення часто стає причиною того, що через кілька сотень кілометрів з'являється «биття» колеса на великій швидкості. Відбувається це через те, що колесо не центрується по отворах. Тому дану операцію краще проводити самому.
2
Поставте автомобіль на першу передачу і включіть ручне гальмо. Після цього підніміть машину за допомогою домкрата і встановіть нове колесо. Болти закрутіть не до кінця, а просто наживите їх так, щоб вони ледь стикалися з диском. Підкачайте колесо до потрібного тиску, адже зазор здутої колеса є причиною дисбалансу при невірної закрутки болтів.
3
Почніть злегка похитувати колесо навколо осі обертання, щоб переконатися в тому, що присутній величезний люфт. Продовжуйте погойдування, одночасно з цим пальцями затягніть першу пару болтів до їх повного контакту з диском. При цій процедурі станеться центрування отворів на голівці болта.
4
Після цього закрутіть другу пару болтів, продовжуючи погойдування колеса. Повторіть операцію кілька разів, проводячи затягування болтів хрест-навхрест, що є обов'язковою умовою. Коли сили рук не вистачить, щоб продовжувати підкручувати, то візьміть у руки «баллоннік» з насадженої трубою. Пам'ятайте, що труба тут служить для зручності, а не для того, щоб з усією сили закручувати болти.
5
Приберіть домкрат і опустіть машину на землю. Остаточно затягніть болти навхрест і приберіть інструмент. Після того як проїхали приблизно 100-150 кілометрів, зупиніться і перевірте затягування болтів. У разі необхідності ще раз підкрутіть болти.