Як зняти сидіння на Renault Logan. Як зняти сидіння у рено логан.

Renault Logan - одна з найпопулярніших іномарок в Росії. Збирається даний автомобіль на території нашої країни, що дозволяє знизити витрати на його транспортування. Розглянемо як зняти сидіння на даній машині.
Інструкція
1
Для зняття переднього сидіння вам буде потрібно тільки торцевої ключ і трохи терпіння. Акуратно відсуньте сидінні максимально назад. Для цього знайдіть з лівого боку знизу блокуючий важіль, який потягніть вгору, одночасно з цим зробіть переміщення сидіння. Потім відпустіть ручку і зафіксуйте крісло в тому положенні, яке вам необхідно в даний момент.
2
Знайдіть два болти, які кріплять санчата сидіння до днища кузова автомобіля, і виверніть їх. Поверніть сидінні в початкове положення, посунувши його вперед. Відкрутіть болти, за допомогою яких кріпиться задня частина санчат. Потім обережно витягніть сидінні з салону машини. Пам'ятайте, що при зворотній збірці необхідно нанести на різьблення болтів кріплення анаеробний фіксатор різьби.
3
Щоб провести зняття задніх сидінь, приготуйте гайковий ключ на «13». Знайдіть фіксатори подушки, які знаходяться в основі кузова, і акуратно витягніть їх з отворів. Слідкуйте за тим, щоб не пошкодити ці фіксатори. Після цього вийміть і саму подушку з автомобіля. Викриття болти, які знаходяться зліва і праворуч від спинки сидіння. Вони призначені для кріплення спинки крісел до задньої перегородці кузова.
4
Акуратно підніміть спинку, після чого витягніть фіксатори, які кріплять її до задньої перегородці корпусу машини. Відсуньте вбік ремені безпеки і витягніть спинку назовні. Дану процедуру найкраще проводити разом з помічником, що значно полегшить і прискорить процес.
5
При подальшій установці робіть все в зворотній послідовності. Слідкуйте за тим, щоб після установки спинки заднього сидіння, фіксатори потрапили точно в свої отвори в задній перегородці корпусу. Після цього поставте на своє місце і подушку заднього сидіння.