Як позбутися від широких пір.

Розширені пори є проблемою для багатьох жінок і дівчат, особливо в літній час. Сальне обличчя і добре видимі пори виглядають дуже непривабливо і псують вам вид навіть у самому шикарному і бездоганному вбранні. І навпаки, рівне, свіже личко здатне зробити вас чарівною в будь-яких джинсах.
Інструкція
1
Очищення і тонізірованіе.Каждое ранок вмивайтеся прохолодною водою. Вона тонізує шкіру, сприяє зменшенню її сальності і звужує пори . Шкіру рекомендується очищати засобами, які розчиняються у воді - гелі, пінки. Вмиватися найкраще холодною газованою мінеральною водою. Завдяки вмісту в ній мікроелементів відновлюється мінеральний баланс шкіри, а бульбашки повітря за рахунок мікромасажу поліпшать колір обличчя. Увечері очищайте обличчя за допомогою лосьйону для жирної шкіри, а також камфорним або саліциловим спиртовим розчином. Після процедури очищення не забудьте освіжити шкіру тоніком.
2
Пітаніе.Утром використовуйте живильний крем з маленьким вмістом жирових компонентів. Перед сном наносите тонкий шар нічного крему. Кілька разів на тиждень робіть компреси з відвару лікарських трав. В якості профілактики щодня випивайте стакан трав'яного чаю. Пористої шкірі дуже корисні білкові, білково-камфорні, білково-лимонні, дріжджові, плодоовочеві маски.
3
Отшелушіваніе.Прі відлущуванні використовуйте засоби з вмістом саліцилової, гліколевої або молочної кислоти. У складі скрабів для жирної шкіри повинні бути присутніми подрібнені кісточки кедрових горіхів або абрикоса. Ніколи не робіть пілінг, якщо на шкірі є гнійничкові висипання. Користуйтеся скрабами максимум 1-2 рази в тиждень. Скраб при цьому наносите на вологу шкіру і розтирайте круговими рухами по обличчю.
4
Діета.Огранічьте вживання гострого, смаженого, пряного, солодкого і жирного. Виключіть зі свого раціону молочний шоколад та інші ласощі. Все це добре відбивається на роботі сальних залоз і посилює виробництво шкірного жиру. Доповніть свій раціон прийомом комплексу вітамінів і мінералів. Їх недолік дуже погано позначається на стані не тільки організму, але і шкіри.