Як розкрутити готель.

Розвиток внутрішнього туризму і ділових зв'язків незмінно збільшує кількість поїздок. Знайти пристойний готель в незнайомому місті - завдання не з простих. Щоб розкрутити власну готель і отримувати стабільний дохід, слід використовувати комплексний підхід.
Інструкція
1
Подбайте про те, щоб реклама вашого готелю була у всіх міських довідниках, електронних картах, жовтих сторінках. Завжди намагайтеся виділити назву вашого готелю в загальному списку, використовуючи баннер, інший шрифт або додаткові рекламні рядки.
2
Створіть якісний інтернет-сайт вашого готелю. Сьогодні все більше людей, вирушаючи в подорож, воліють знаходити і бронювати готелі по інтернету. Розмістіть на сторінці максимальну кількість інформації, якісні фотографії, розробіть функцію бронювання і кілька видів оплати. Займіться SEO-оптимізацією сайту: при запитах користувачів, що стосується вашого міста, назва готелю повинно з'являтися на верхніх рядках списку результатів.
3
Підходьте продумано до вибору каналів розповсюдження реклами про вашу готелю. Подумайте про нестандартні рішення. Укладіть партнерські відносини з туристичними компаніями, які організовують тури і поїздки в ваше місто. За певний відсоток вони буде бронювати для своїх гостей ваш готель. Проінформуйте про свою роботу Торгово-промислову палату, оскільки при проведенні великих бізнес-заходів регіонального масштабу завжди має місце потік приїжджих.
4
Приділіть особливу увагу утриманню клієнтів і задоволенню їхніх потреб. Багато гостей міста воліють зупинятися в одній і тій же готелі. Більш того, задоволений клієнт завжди порекомендує своїм близьким і колегам ваш готель. Тому доможіться бездоганного сервісу, створіть в готелі затишну і доброзичливу атмосферу, постійно аналізуйте думки і прохання постояльців.
Зверніть увагу
Не допускайте грубих помилок в сервісі готелі, які можуть забезпечити їй погану репутацію. Злодійство, відсутність охорони, неякісна їжа - все це може звести нанівець всі ваші зусилля по розкрутці готелю.
Корисна порада
Замовте сувеніри з символікою готелю, які гості можуть взяти з собою. Ручки, календарі, набори паперу, магніти: подібні дрібниці, на яких зазначено ваше назва та контактні дані, постійно нагадуватимуть про вашому готелі.