Як змінити букву приводу. Як змінити одну літеру в імені.

В операційних системах Windows всіх пристроїв зберігання даних за замовчуванням призначається ідентифікатор, який є який-небудь буквою латинського алфавіту. При підключенні нового приводу , йому може бути призначена буква, що робить його використання не дуже зручним. Наприклад, при відображенні списку пристроїв у програмах, привід буде розміщуватися серед пристроїв кард-рідера. Змінити букву приводу в Windows можна, маючи обліковий запис, що входить до групи адміністраторів.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис з адміністративними правами в Windows.
Інструкція
1
Запустіть програму управління комп'ютером. Клацніть правою кнопкою миші по значку "Мій комп'ютер", розташованому на робочому столі. У контекстному меню виберіть пункт "Управління".
2
Активуйте оснастку управління дисковими накопичувачами комп'ютера. Розгорніть, якщо це необхідно, гілку "Керування комп'ютером (локальним)" в дереві елементів, розташованому праворуч у вікні програми. Розгорніть гілку "Сховище". Розгортання гілок може бути здійснено за допомогою кліка по знаку "+", який розташовується поруч з текстовими написами. Клацніть по елементу "Управління дисками". У правій панелі буде відображений інтерфейс служби диспетчера логічних дисків.
3
Знайдіть і виділіть елемент, відповідний приводу, букву якого потрібно змінити. Перегляньте список пристроїв, прокручуючи його вниз при необхідності. Орієнтуйтеся на дані, наведені в лівому стовпчику списку. Клацніть лівою кнопкою миші по потрібному елементу.
4
Почніть процес зміни букви приводу . Клацніть правою кнопкою по виділеному елементу в списку накопичувачів. З'явиться контекстне меню. Виберіть пункт "Змінити букву диска або шлях до диска ...".
5
Відкрийте діалог вибору нової літери диска. У списку шляхів і букв пристрої, розташованого в відображеному вікні "Зміна літери диска або шляхів для ...", виділіть елемент, відповідний поточної букві приводу . Натисніть кнопку "Змінити ...".
6
Оберіть нову букву приводу . У діалозі "Зміна літери диска або шляху" розкрийте список, що випадає з переліком доступних для призначення букв. Виберіть пріоритетний елемент. Натисніть кнопку "OK".
7
Підтвердіть зроблені зміни. У вікні "Підтвердження", що містить запит на зміну даних, натисніть кнопку "Так".
Локальним і знімним дискам, встановленим на комп'ютері, автоматично присвоюються буквені позначення. Якщо вам з якихось причин необхідно змінити букву CD-приводу або будь-якого іншого диска, скористайтеся спеціальним компонентом системи.
Інструкція
1
Програма «Керування комп'ютером» об'єднує кілька засобів адміністрування операційної системи Windows. Це значно полегшує користувачеві доступ до різних ресурсів комп'ютера, в тому числі, дає можливість коректно змінити букву будь-якого диска.
2
Дзвонити компонент «Керування комп'ютером» можна кількома способами. Натисніть клавішу Windows або кнопку «Пуск», виберіть у меню «Панель управління». У категорії «Продуктивність і обслуговування» клікніть лівою кнопкою миші по значку «Адміністрування» і виберіть ярлик «Керування комп'ютером». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, орієнтуйтеся по значку «Адміністрування».
3
Інший варіант: відкрийте меню «Пуск» і клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер». У контекстному меню виберіть пункт «Управління», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Те ж саме можна зробити, якщо вибрати елемент «Мій комп'ютер» на робочому столі. Відкриється нове діалогове вікно.
4
Вікно поділено на дві частини. У лівій частині міститься список ресурсів, доступних для перегляду, він має деревоподібну структуру. У правій частині відображаються відомості про вибраний елемент. У розділі «Керування комп'ютером» розгорніть гілку «Сховище» і виділіть лівою кнопкою миші підпункт "Керування дисками".
5
З'явиться список локальних і знімних дисків, встановлених на вашому комп'ютері. Підведіть курсор до рядка з назвою CD-приводу або до його мініатюрі в нижній частині вікна і клацніть лівою кнопкою миші. Після того, як потрібний диск буде виділений, викличте клацанням правої кнопки миші його контекстне меню і виберіть у ньому команду «Змінити букву диска або шлях до диска».
6
Відкриється додаткове вікно. Виділіть у ньому рядок з назвою диска і натисніть на кнопку «Змінити». В новому вікні за допомогою списку в полі «Призначити букву диска (AZ)» ту букву , яка вам потрібна, і натисніть на кнопку ОК. Застосуйте зміни і послідовно закрийте усі вікна.