Як налаштувати айпі адресу. настройка внешнево айпіадреса.

В комп'ютерних мережах, робота яких побудована на основі IP-протоколу, адресація кінцевих машин проводиться за допомогою числових значень, званих також IP-адресами. Для початку роботи в мережі інтернет необхідно встановити підтримку протоколу TCP/IP. Але, крім того, потрібно налаштувати айпі адресу машини.
Вам знадобиться
  • - адміністративні права в Windows.
Інструкція
1
Відкрийте папку мережевих підключень. Клікніть по кнопці «Пуск», що знаходиться в панелі завдань. У меню, виділіть пункт "Налаштування". В отобразившейся дочірньому меню клікніть на пункті «Мережеві підключення».
2
Знайдіть ярлик мережевого підключення, для якого потрібно налаштувати ip-адресу. У вікні управління підключеннями може знаходитися декілька ярликів, відповідних фізичним або віртуальним мережевим пристроям, модемним подключениям, і т.д. Перегляньте їх опису. Виділіть потрібний ярлик, якшо по ньому лівою кнопкою миші.
3
Відкрийте діалог настройки властивостей виділеного мережевого підключення. Для цього клікніть по ньому правою кнопкою миші. Відкриється контекстне меню. В меню виберіть пункт "Властивості".
4
Відкрийте діалог налаштування параметрів протоколу TCP/IP. Для цього в діалозі властивостей підключення у списку «Компоненти, що використовуються цим підключенням» клікніть по пункту «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Після цього натисніть кнопку «Властивості», яка знаходиться нижче списку. Відобразиться вікно діалогу «Властивості: Протокол Інтернету (TCP/IP)».
5
Налаштуйте IP адреса. Клацніть лівою кнопкою миші по полю «IP-адреса» для перенесення в нього фокусу введення. Послідовно введіть компоненти IP-адреси. Кожен компонент являє собою число з діапазону 0-255 в десяткової системі. Кожен компонент адреси відокремлюється від інших не видаляти крапкою. Переклад фокусу введення для здійснення редагування чергового компонента адреси можна виконати як за допомогою кліка мишею, так і за допомогою клавіатури, використовуючи клавіші управління курсором. Зафіксуйте зроблені зміни, натиснувши кнопки "OK" у двох останніх відкритих діалогах.
Зверніть увагу
Для того щоб уникнути виникнення конфлікту IP-адрес, перед налаштуванням проконсультуйтеся з адміністратором своєї мережі або інтернет-провайдером.
Корисна порада
Якщо в мережі доступний DHCP сервер, то автоматичне отримання IP-адреси може виявитися більш зручним. Для настройки підключення на автоматичне отримання IP-адреси, в діалозі властивостей протоколу TCP/IP активуйте перемикач "Отримати IP-адресу автоматично".