Як під'єднати радіатори опалення. Як підключити радіатор опалення в старому будинку.

Правильне розміщення радіаторів опалення прямо пов'язане з витратою теплової енергії. Якщо неправильно розташувати радіатор, то в наслідок значно збільшиться витрата енергії. У більшості випадків радіатори опалення монтують під вікнами, це обумовлено тим, що відбувається краще змішання повітря від нагреваемого радіатора з повітрям приміщення.
Інструкція
1
Традиційно існує три варіанти під'єднання радіаторів. Перший - це бокове підключення, яке передбачає подачу до верхнього патрубка, а зворотний привід до нижнього. Це найпоширеніший варіант, і він виправдовує себе на практиці.
2
Другий варіант - діагональне з'єднання, він актуальний для радіаторів які мають багато секцій, що вимагають рівномірного розподілу теплоносія.
3
І нарешті, третій варіант - седільне і підлогове підключення опалювальних радіаторів, в якому застосовують монотруби або бітруби, цей варіант підключення доречний при розміщенні подають труб знаходяться в підлозі.
4
Перед тим, як приєднувати нові радіатори, слід демонтувати старі і вибрати необхідну модель нових опалювальних елементів. Щоб їх робота виправдала себе на протязі довгого експлуатаційного строку, потрібно знати головні показники обпресувальні і робочого тиску в будинку, температуру теплоносія, тип опалювальної системи і діаметр трубопроводу.
5
Згідно всім цим параметрам, можна з точністю прорахувати вартість заміни опалювальних радіаторів. Після таких обчислень необхідно провести навішення радіаторів і приєднати його до загального стояка. При цьому використовуйте шаркрани і перемички. Такий підхід гарантує довговічність і презентабельний вигляд.
6
Приступаючи до бічного підключення, підключіть вхід радіатора до верхнього патрубка, а вихід до нижнього з того ж боку. Якщо підключити протилежно, то це може зменшити потужність батареї в половину.
7
При діагональному приєднання довгого радіатора, підключайте його перехресно, а саме: вхід до верхнього патрубка з одного боку, вихід з нижнього з протилежного боку. Не забувайте, що такий вид підключення може зменшити потужність радіатора наполовину.
8
Нижня (статеве) підключення слід проводити до віддаленого від батареї патрубку з боку краю, а вихід до ближнього краю. Радіатори, залежно від їх типу, можна підключати як з лівого, так і з правого боку. У будь-якому випадку при підключенні батареї використовуйте спеціальну запірну арматуру.
Корисна порада
Якщо неправильно підключити радіатори, то це безсумнівно, призведе до тепловтрат, а це загрожує тим, що радіатор не буде виконувати свою безпосередню роль і його потужність зменшитися на 50%, відповідно ви не доодержати очікуваного тепла.
Система охолодження двигуна допомагає двигуну не перегрітися, а також створює йому комфортні умови для функціонування. Однією з головних деталей в ній - радіатор охолодження. При експлуатації автомобіля він може втратити свою герметичність. Якщо ремонт не зможе відновити його роботу, то тоді слід встановити новий.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - пассатижи;
  • - ключ на 6;
  • - ключ на 10;
  • - ємність 10 л.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну поверхню і заблокуйте колеса. Відкрийте пробку на розширювальному бачку і наливної горловини радіатор а (якщо є), відкрийте кран отопітеля салону (грубки). Візьміть ємність (10 л). Злийте в неї охолоджуючу рідину з блоку циліндрів двигуна і радіатор а через зливні пробки.
2
Візьміть пасатижі, фігурну викрутку або ключ на 6 і ослабте хомути відвідного, що підводить шлангів. Відпустіть хомут паровідвідна трубки і від'єднайте її від радіатор а. Зніміть шланги з патрубків. Роз'єднаєте половини кожуха вентилятора і зніміть кожух вентилятора.
3
Візьміть ключ на 10 і відверніть два болти кріплення радіатор а до кузова автомобіля. Змістите його вгору, віджавши верхню засувку направляючого кожуха, і витягніть радіатор з моторного відсіку. Видаліть направляючий кожух радіатор а. Зніміть з нього подушки кріплення. Огляньте їх і замініть, якщо вони потріскалися і прийшли в непридатність, втративши пружність.
4
Промийте радіатор зовні під напором води, висушіть і перевірте на герметичність. Для цього заглушите підвідний і відвідний патрубки, підведіть до нього повітря під тиск не менше 0.2 МПа. Покладіть у ванну з водою. Подайте повітря і почекайте не менше 30 секунд. У цей період не повинно спостерігатися виходу повітряних бульбашок. В іншому випадку відремонтуйте деталь.
5
Візьміть автомобільний герметик і змастіть їм зовнішні частини патрубків радіатор а й усередині та вкінці шлангів. Встановіть нові подушки радіатор а. Поставте перевірений радіатор в моторний відсік і прикріпіть його до кузова автомобіля. Підключіть до нього патрубки і зафіксуйте їх черв'ячними хомутами. Залийте охолоджуючу рідину, запустіть двигун, прогрійте його і перевірте з'єднання на підтікання. Встановіть в розширювальному бачку необхідний рівень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=nnQz2VA7C_M