Як навчитися роботі з комп'ютером.

Як іноді складно людині, яка ніколи не мала справи з комп'ютером , навчитися працювати з ним. Він вважає, що ніколи не освоїть цю складну техніку. Страх опинитися неспроможним штовхає людей взагалі відмовитися від комп'ютера, пояснюючи це тим, що можна легко обійтися і без нього. І вони неправі. Комп'ютер все більше входить у наше життя. А освоїти його не так вже й складно. Можна навіть в короткий термін стати впевненим користувачем ПК.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - книги з комп'ютерної тематики.
Інструкція
1
Перше, що необхідно, - це подолати свій страх. Скажіть собі: «Я зможу! У мене все вийде! »І починайте освоювати цього незрозумілого звіра під назвою« персональний комп'ютер ».
2
Далі запишіться на спеціальні комп'ютерні курси для початківців. Благо, таких курсів зараз величезна безліч. Групи формуються за віком, по мірі освоєння комп'ютера. Попросіть знайомих, щоб вони допомогли вам знайти в інтернеті спеціальні курси для початківців користувачів. Як правило, це коштує невеликих грошей, а досвіду ви наберетеся.
3
Але є й інший спосіб. Роботі з комп'ютером можна навчитися самостійно. Для цього придбайте в магазині самовчитель для початківців користувачів. Не беріть перший-ліпший. Прямо в магазині погортайте його, подивіться, чи всі написано доступним для вас мовою. Потім сідаєте за комп'ютер і виконуйте всі рекомендації самовчителя. Кілька занять - і ви будете почувати себе набагато впевненіше. Багато чого стане для вас простим і зрозумілим. Надалі вам стане цікавіше працювати за персональним комп'ютером .
4
Якщо все ж виникають питання, то відповіді на них ви знайдете, натиснувши на клавішу F1. Вона викликає довідку, яка є у вас на комп'ютері. У вікні виберіть розділ, за яким у вас виникло питання. Серед підказок комп'ютера знайдіть потрібну відповідь. Уважно прочитайте його. При необхідності зробіть зазначені операції, щоб запам'ятати, як працює та чи інша функція.
5
У довідці є також рядок, куди можна ввести цікавить вас. Якщо він є в довідці, система видасть відповідь на нього або запропонує схожі питання з готовими відповідями.
Корисна порада
Якщо вам простіше спілкуватися не з машиною, а з людиною, а коштів або часу на платні курси немає, попросіть друга допомогти вам. Серед ваших знайомих напевно знайдеться людина достатньо знає техніку і досить терплячий, щоб пояснити найпростіші речі доступно і детально.